dr n. med. Karol Krzystolik

Okulista

Świetny fachowiec. Uprzejmy i kulturalny. Operował moją mamę - zaćma. Dużo lepiej teraz widzi. Polecam.

Dr Karol Krzystolik to lekarz jakich dzisiaj trudno spotkac,swietny fachowiec,uprzejmy,usmiechniety,zawsze ma czas dla pacjenta,jestem pacjentka pana doktora od 7 lat,dzieki niemu widze na oko,polecam kazdemu kto ma problem z oczami.Pozdrawiam wdzieczna pacjentka Elzbieta Mikolajczyk

widze na oko,polecam kazdemu kto ma problem z oczami.Pozdrawiam
wdzieczna pacjentka Elzbieta Mikolajczyk

Lekarz z powołania,wspaniały,życzliwy,a przede wszystkim stara się pomóc pacjentowi kosztem swojego czasu.Szuka przyczyny i stara się,aby pacjent w chorobie czuł się bezpieczny i ważny.Młody,a doświadczenia mogą pozazdrościć mu lekarze z wieloletnim stażem.Wyleczył mojego męża,za co jestem mu bardzo wdzięczna.

Gdzie Pan Krzystolik przyjmuje na NFZ ? Nie mogę nic znaleźć.

Gdzie Pan Krzystolik przyjmuje na NFZ ? Nie mogę nic znaleźć.

Jest człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej i w swojej specjalizacji bardzo kompetentny wypełniona przeze mnie ankieta świadczy o tym w/g mnie zasługuje na polecenie ocena ogólna to "6"

Pan doktor wykonywał u mnie zabieg odwarstwienia siatkówki 15.03.2010,jestem całkowicie zdrowa i szczęśliwa.Jest wspaniałym fachowcem .Opieka wspaniała,polecam zdecydowanie Pacjentka Bogumiła Świeczkowska

Pacjentka Bogumiła Świeczkowska

Kompetentny,rzeczowy,konkretny. Wszystko opowiedział.Znaleźliśmy go przez internet i opinie pozytywną mogę tylko potwierdzić. Nie wziął ani grosza, a była to wizyta prywatna.

Pierwszy lekarz, który wzbudził u mnie aż takie zaufanie. Już przy pierwszej wizycie zajął się szczegółowo moim problemem, zlecił kompleksowe badania, a do tego cały koszt wizyt był o wiele niższy niż podobne wizyty u świnoujskich okulistów.

Jest najlepszy z okulistów i jako człowiek

Jest najlepszy z okulistów i jako człowiek

Najlepszy lekarz z jakim w ostatnich latach miałam kontakt. Kompetentny, życzliwy, oddany pacjentom i uczciwy. Traktuje pacjenta jak człowieka. Gorąco polecam

Wciąż poszukujesz "Okulista Szczecin"?

Odzieżowa 10
70-342 Szczecin