lekarz Karol Kuchta

Lekarz godny polecenia, z wysokimi kompetencjami i umiejętnościami, bardzo konkretny i pewny w działaniu, jednocześnie zainteresowany pacjentem. Mama trafiła do szpitala z dolegliwościami woreczka żółciowego. Okazało się że również przewody żółciowe są zablokowane i pojawiła się związana z tym żółtaczka. Pan Doktor bardzo szybko zareagował. Tego samego dnie zorganizował miejsce i następnego dnia usunięto już kamienie z przewodów. Następnie perfekcyjnie przeprowadził zabieg laparoskopowego usuwania woreczka. Mimo ze największy kamień miał 5 cm plus kilka mniejszych dzięki Panu Doktorowi udało się bez cięcia i dodatkowego bólu dla Pacjentki. Po zabiegu w ciągłym kontakcie z Pacjentką. Zainteresowany stanem zdrowia, samopoczuciem. Zajął się ustaleniem terminu usuwania protezy dróg żółciowych, którą Mama miała założoną na początku leczenia. Szczegółowo wyjaśnił przebieg zabiegów, możliwe następstwa co na pewno wprowadziło spokój w trakcie pobytów w szpitalu. Bardzo się cieszę że akurat pod opiekę Pana Doktora Mama trafiła przy przyjęciu z oddziału SOR. Bardzo dziękujemy Panu Doktorowi. Polecamy!!!

Wspaniały lekarz, rzetelny, kompetentny, godny polecenia, nie mogłam trafić lepiej, cieszę się że mnie operował a potem opiekował,szczególnie teraz gdy nie ma odwiedzin w szpitalu wszystko tłumaczył, pocieszał, bardzo mi to pomogło. Jestem wdzięczna za wszystko i bardzo dziękuję Panu doktorowi. Polecam!

Porządny chirurg, szybka i trafna diagnoza, zabieg operacyjny przeprowadzony perfekcyjnie, interesuje się pacjentem.

Odwiedziłam Pana Doktora nieraz i z czystym sumieniem mogę go polecić, ponieważ jak już wspomniano jest niezwykle kompetentny oraz inteligentny i to w jego fachu najważniejsze. Od współczucia jest rodzina i najblizsi, a lekarz jest od leczenia i w tej kwestii panu dr nie można nic zarzucić! Pozdrawiam :)

Najlepszy chirurg jakiego w życiu spotkałem!Nie jest zbyt uprzejmy ani pokorny,ale za to bardzo kompetentny,konkretny i zdecydowany.Takich ludzi lubię:) Serdecznie pozdrawiam Pana doktora! D.

nonszalancki,wyniosły i nieuprzejmy,ale zdecydowanie kompetentny.

nonszalancki,wyniosły i nieuprzejmy,ale zdecydowanie kompetentny.

Młody, bardzo pracowity, dociekliwy. Nie zawsze uprzejmy, ale w zasadzie godny polecenia.

Nie polecam nikomu,lekarz ten dopiero jest w trakcie specjalizacji. Pewny siebie i zadufany w sobie

Bardzo fajny,młodzieżowy i młody lekarz,dobrze leczy...;)

Bardzo fajny,młodzieżowy i młody lekarz,dobrze leczy...;)

Naprawde dobry fachowiec!Młody i obiecujący chirurg!

Naprawde dobry fachowiec!Młody i obiecujący chirurg!