lekarz Karol Kuchta

Chirurg ogólny

3,4

Wspaniały lekarz, rzetelny, kompetentny, godny polecenia, nie mogłam trafić lepiej, cieszę się że mnie operował a potem opiekował,szczególnie teraz gdy nie ma odwiedzin w szpitalu wszystko tłumaczył, pocieszał, bardzo mi to pomogło. Jestem wdzięczna za wszystko i bardzo dziękuję Panu doktorowi. Polecam!

Porządny chirurg, szybka i trafna diagnoza, zabieg operacyjny przeprowadzony perfekcyjnie, interesuje się pacjentem.

Odwiedziłam Pana Doktora nieraz i z czystym sumieniem mogę go polecić, ponieważ jak już wspomniano jest niezwykle kompetentny oraz inteligentny i to w jego fachu najważniejsze. Od współczucia jest rodzina i najblizsi, a lekarz jest od leczenia i w tej kwestii panu dr nie można nic zarzucić! Pozdrawiam :)

Najlepszy chirurg jakiego w życiu spotkałem!Nie jest zbyt uprzejmy ani pokorny,ale za to bardzo kompetentny,konkretny i zdecydowany.Takich ludzi lubię:) Serdecznie pozdrawiam Pana doktora! D.

Naprawde dobry fachowiec!Młody i obiecujący chirurg!

Naprawde dobry fachowiec!Młody i obiecujący chirurg!

Młody, bardzo pracowity, dociekliwy. Nie zawsze uprzejmy, ale w zasadzie godny polecenia.

Bardzo fajny,młodzieżowy i młody lekarz,dobrze leczy...;)

Bardzo fajny,młodzieżowy i młody lekarz,dobrze leczy...;)

nonszalancki,wyniosły i nieuprzejmy,ale zdecydowanie kompetentny.

nonszalancki,wyniosły i nieuprzejmy,ale zdecydowanie kompetentny.

Nie polecam nikomu,lekarz ten dopiero jest w trakcie specjalizacji. Pewny siebie i zadufany w sobie