mgr Karol Mulczyński

Dietetyk

Mgr Karol Mulczyński -dietetyk absolwent Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy UMK w Toruniu. Od 2002 roku zatrudniony w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Lesznie na stanowisku starszego asystenta mgr dietetyki.

Od 2012 roku wykładowca akademicki w Wyższej Szkole Humanistycznej im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie (odpowiedzialny za przedmioty: dietetyka pediatryczna, żywienie człowieka zdrowego i chorego, praktyczne układanie jadłospisów, edukacja i poradnictwo ży...

Pan Karol jest świetnym fachowcem, wszystko tłumaczy, jest zawsze w kontakcie z pacjentem. Dzięki niemu czuję się dobrze i zdrowo, pomógł mi w mojej chorobie, dostosował dietę i powiedział co mam jeść. Polecam pana Karola

Bardzo miły pan, podchodzi indywidualnie do pacjenta, poświęca bardzo dużo czasu, aby jak najlepiej zaplanować dietę. Jestem z niego bardzo zadowolona, można zawsze na niego liczyć, zadzwonić z pytaniami.Polecam jak najbardziej pana Karola.

Pan Karol bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta, szczegółowo analizuje problem pacjenta i dobiera właściwą dla niego dietę. Można mu w pełni zaufa i powierzyć leczenie. Polecam z czystym sumieniem!!!

Byłam miesiąc temu i schudłam dzięki Panu Karolowi 4kg. Bardzo się cieszę i polecam.

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Leszno"?

Poradnia dietetyczna "DIETOTEKA"
Władysława Jagiełły 52 (osiedle Gronowo)
dietetyczna
Leszno

WSzZ Leszno
Francuska 91
64-100 Leszno
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej "MEDEOR" sp.z o.o
aleja Konstytucji 3 Maja 2