Najlepszy, najbardziej fachowy laryngolog, z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia, a ja z racji swojego zdrowia poznałam ich już wielu. Doskonale wykształcony, dokładny, uważny, a przy tym delikatny, otwarty i wprost przesympatyczny. Nareszcie czuję, że u Pana Doktora jestem w dobrych rękach!!!!! A Pani Agnieszka, która robiła mi inhalacje, to anioł w ludzkiej skórze! Przemiła, kochana i kompetentna!!!!

Świetny lekarz! Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Miła atmosfera. Pan doktor dokładnie mnie zbadał, przeprowadził szczegółowy wywiad, wszystko dokładnie wytłumaczył. Dawno nie trafiłam na tak kompetentna osobę. Panie w rejestracji przecudowne! Polecam szczerze i uczciwie!!!

Miałem kontakt tylko raz w Kajetanach. Niestety tylko raz, przy kolejnej wizycie niestety okazało się, że już tam nie pracuje. Dr. Myszel przyjął nas bardzo ciepło i cieszyliśmy się, że trafiliśmy pod Jego opiekę. Przy kolejnej wizycie nie było już tak miło z Kajetan zrobiła się hurtownia gdzie liczy się ilość a nie jakość. O wszystko trzeba tam "walczyć", można się tam poczuć jak za PRL'u pomimo nowoczesnego budownictwa i systemu obsługi pacjentów. Teraz mamy możliwość wizyty u doktora "na miejscu" bez wycieczek pod Warszawę co bardzo nas cieszy. Pomimo jednej wizyty jesteśmy przekonani o profesjonalnym i indywidualnym podejściu oraz dbałości o pacjenta. Ze względu na problemy zdrowotne dziecka, miałem okazję odwiedzić paru "specjalistów" i chętnie wrócę z dzieckiem pod opiekę doktora Myszela.

Wspaniały lekarz i człowiek odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku nie ma drugiego lekarza w tym rejonie jak on inni do pięt mu nie dorastają godny polecenia na 100% a nawet na 200%

Serdecznie polecam! Bardzo empatyczny lekarz traktujący swoich pacjentów ze zrozumieniem i szacunkiem. Problem z którym borykałem się kilka lat rozwiązany w trakcie jednej wizyty.

Super polecam w 100% syn stwierdził ze to najfajniejszy lekarz jakiego do tej pory spotkał bardzo kompetentny i komunikatywny

Niesamowicie cieply czlowiek, rewelacyjne podejscie do dzieci. Pelna profeska i swietna atmosfera. Doktor ma czas i wszytsko dokladnie wyjasnia. Polecam polecam!

Super lekarz i człowiek z właściwym podejściem - ma wyczucie estetyczne i gdy upierałam się, teraz wiem, na za duże usta - rzeczowo poukładał mi w głowie - i całe szczęście bo teraz jestem zachwycona jak patrzę w lustro. Nie przytakuje bo Klient ma zawsze rację, jeśli ten chce przekombinować - jasno to mówi!

Super lekarz i człowiek z właściwym podejściem - ma wyczucie estetyczne i
gdy upierałam się, teraz wiem, na za duże usta - rzeczowo poukładał mi w
głowie - i całe szczęście bo teraz jestem zachwycona jak patrzę w lustro.
Nie przytakuje bo Klient ma zawsze rację, jeśli ten chce przekombinować -
jasno to mówi!

Trudno napisać coś oryginalnego o Panu Doktorze, po tych wszystkich podobnych do siebie opiniach. Wiem jedno: jest Aniołem w ludzkiej postaci - bezinteresowny, niezwykle wrażliwy i bardzo dobry. Raz jeszcze dziękujemy za pomoc jakiej udzielił Pan naszemu synowi. Gdyby nie Pan nie wiem jak długo jeszcze tułalibyśmy się szukając rozwiązania.

Miałam przyjemność poznać Pana Doktora przy diagnozowaniu 3 letniego synka. Jestem bardzo zadowolona i cieszę się że trafiliśmy właśnie pod opiekę tego lekarza. Potrafił przy nieprzyjemnych badaniach tak zająć mojego synka że nie było płaczu a jedynie zaciekawienie i śmiech, wszystko dokładnie potrafi wytłumaczyć, a przy tym uśmiechnięty, pogodny i nie "spieszący się" co teraz jest najczęstrze. Jest to lekarz w 150% godny polecenia!!! Dziękuję Panie Doktorze :)

Wciąż poszukujesz "Audiolog Warszawa"?

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Al. gen. Chruściela 73
Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128

Jan Ratajczak

Laryngolog
Centrum Laryngologii i Alergologii, Mille Medica Sp. z o.o.
ul. Lanciego 13
Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
MediPark Centrum Diagnostyki i Terapii Dzieci
Obrzeżna 5
NZOZ Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Aleje Jerozolimskie 30
Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
NZOZ Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Aleje Jerozolimskie 30