lekarz Karol Ochocki

Ortopeda, Traumatolog

3,3
3,3

Jestem po operacji wszczepienia endoprotezy biodra. Do dr Ochockiego zostałem skierowany przez rejestratorkę w Szpitalu, celem kwalifikacji do ewentualnego leczenia operacyjnego. W pierwszym kontakcie, w czerwcu br. Pan doktor bardzo konkretnie i rzeczowo wyjaśnił na czym polega moja dolegliwość i zakwalifikował mnie do leczenia operacyjnego. W relacji z pacjentem Pan doktor Ochocki cechuje się empatią, zrozumieniem i cierpliwością , zrozumiale wyjaśnia wszystkie wątpliwości związane ze skutkami takiej operacji. Życzę wszystkim pacjentom aby trafiali pod opiekę medyczną do lekarzy podobnych doktorowi Karolowi Ochockiemu.

W mojej opinii Doktor Ochocki to wyjątkowo skrupulatny, kompetentny i zaangazowany w pracę lekarz . Cierpliwie i rzetelnie odpowiada na pytania, wyjaśnia wszystkie zawiłości związane z dolegliwoscią, wskazuje różne opcje terapeutyczne... Z całą pewnością godny polecenia lekarz!!!

Niechcialbym sie drugi raz spotkać z tym lekarzem. Po skreceniu stawu skokowego udałem sie na urazowke późną porą. Lekarz a przy najmniej ten Pan ktory nazywa sie lekarzem oznajmił mi iz wyciągnąłem go z łóżka a on sie chce wyspać... Kazdy z Was lubi sie wyspac w swojej pracy ?

Kazdy z Was lubi sie wyspac w swojej pracy ?

Przyjął mnie tak, jakby robił mi łaskę. Na początku ochrzan, dlaczego nie poszłam do poradni w swoim mieście. Zero szacunku do pacjenta, mimo że ze względu na wiek, mógłby być moim synem.