dr n. med. Karol Początek

Internista, Kardiolog

Jestem świeżo po próbie wysiłkowej przeprowadzonej w centrum medyucznym Medix> Doktor Początek jest osobą o wysokiej kulturze osobistej. Jest bardzo uprzejmy, badanie odbyło się w bardzo miłej i luźnej atmosferze. Cała procedura została jasno wyjaśniona, po badaniu otrzymałem klarowną intepretację wyniku. Jestem zbardzo zadowolony z tej wizyty.

Nie po raz pierwszy profesjonalnie, kompetentnie i z pełnym zaangażowaniem. Wizyta przebiegła tak jak sobie wyobrażałam sprawnie i rzeczowo polecam!

Polecam. Rzeczowe podejście do pacjenta. Dobrze wszystko wyjaśnione zrozumiałym językiem w milej atmosferze.

Jestem bardzo zadowolony z uzyskanej porady. Na pewno polecam wizytę u tego kardiologa. Lekarz ma bardzo dobre spojrzenie i podejście do pacjenta.

Pan doktor to przemiła osoba. Dokładnie zbadał moją mamę. Wszystko rzeczowo wyjaśnił. Z czystym sumieniem mogę polecić pana doktora. Serdeczność pana doktora leczy wszystkie dolegliwości;) polecam serdecznie jeszcze raz.

Szczegółowe wyjaśnienie problemu, bardzo dokładnie przeprowadzone badanie, krótki czas oczekiwania na wizytę. Serdecznie polecam dr Karola Początka!

Leczę się u doktora od pół roku, mój przypadek to nadciśnienie tętnicze i kłopoty ze snem, po skrupulatnym wywiadzie doktor dobrał mi idealnie leki już na pierwszej wizycie , jest duża poprawa czuję się o niebo lepiej. Lekarz godny polecenia!

W końcu konkretny lekarz, diagnoza przemyślana i dająca nadzieję, miły sympatyczny człowiek, w końcu jestem w dobrych rękach

Pan doktor to bardzo miły fachowiec- podejście dokładność - wszystko na plus , przeprowadził szczegółowo wywiad polecam bardzo dobry specjalista

Profesjonalne podejście do pacjenta , fachowa wyczerpująca porada . Dobra i trafiona diagnoza. Bardzo pozytywnie oceniam lekarza i wizytę polecam ..!!!!