dr n. med. Karol Początek

Internista, Kardiolog

Po pierwszej wizycie mogę powiedzieć już , że jest to bardzo kompetentny lekarz. Jasno i przejrzyście wytłumaczył mi przebieg leczenia. Jest konkretnym lekarzem i zaangażowanym w swoją pracę.

Polecam Pana Doktora............Gabinet w medixie czysty pachnący....Pan doktor wypisał wszystkie potrzebne leki.....rzeczowy lekrz,miły i uśmiechnięty...... podpowiedział co robić żeby wracać do zdrowia. 5 gwiazdek to za mało :-)

Bardzo miły kontaktowy kardiolog. Pan doktor skrupulatnie studiuje wyniki badań oraz wypytujke o wszystko - o dolegliwości i dotychczas stosowane leki. Wyjaśnia wątpliwości.Tłumaczy zalecenia.

Profesjonalnie i miło.Lekarz spokojnie wypytał mnie o wszystko, przeprowadził wywiad, wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Wszystko wskazuje na to, że wreszcie znalazłam dobrego kardiologa.

Profesjonalnie, rzeczowo, empatycznie . Pan doktor fachowiec pierwsza klasa poświęca bardzo dużo uwagi pacjentowi zanim postawi trafna diagnozę. Dobór leków to strzał w 10. Polecam!

Jeden z lepszych kardiologów we Wrocławiu. Lekarz bardzo miły, otwarty, komunikatywny, empatyczny. Duży plus również za punktualność.

Jestem szczęśliwa, że było mi dane spotkać tak wspaniałego lekarza i człowieka jakim jest dr Karol Początek. Jego podejście do pacjenta jest wyjątkowe, rzadko spotykane w dzisiejszych czasach. Oprócz tego, że jest on profesjonalistą w swoim zawodzie, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, ma również dar wspierania chorych ludzi w ciężkich chwilach ich życia. Bardzo dziękuję Doktorze za uśmiech, życzliwość, cierpliwość i zaangażowanie. Pacjentka z Radomia

Leczę się u Pana doktora od niedawna. Z ciekawością czytałem opinie o tym człowieku na różnych stronach. Też uważam, że jest to człowiek z powołaniem i bardzo wnikliwy. Bardzo dobrze zna się na arytmiach i omdleniach. Zawsze wnikliwie ocenia sytuację pacjenta i po badaniach podejmuje decyzje. Podsumowując chce nadmienić, że jestem bardzo zadowolony z wizyt u Pana doktora. Polecam Centrum Diagnostyki Medycznej Medix. Bardzo się cieszę że tam trafiłem.

Doktor opiekuję się moim chorym ojcem już od kilku lat i nigdy nie zamienilibyśmy go na innego kardiologa. zawsze można liczyć na jego pomoc, co przy przewlekłych chorobach jest bezcenne. Sama placówka Medix też super, łatwy kontakt telefoniczny, miła pani rejestratorka, naprawdę warto.

Witam! Byłam z wizytą u Pana Doktora Początka już kilka razy i widzę ze jest konkretnym lekarzem i profesjonalista. Dokładnie tłumaczy na czym polega problem i jakie są możliwości leczenia. cieszę się że w końcu ktoś się mną solidnie zajął. To dobry lekarz

Wciąż poszukujesz "Internista Żary"?

Zabobrze
Ogińskiego 1b (Przychodnia Zabobrze)
51-354 Jelenia Góra
Wrocławska 8