dr n. med. Karol Początek

Internista, Kardiolog

Lekarz z powołania. Ma niewiarygodną cierpliwość i zawsze z sercem podchodzi do pacjenta. Solidna wiedza medyczna . Mam stuprocentowe zaufanie do niego.

Polecam w 100%. Jestem profesjonalnie leczona przez doktora Karola Początka. Sympatia i doktor zawsze uśmiechnięty. Nie żałuję wydanych pieniędzy. Naprawdę warto!

Już po pierwszej wizycie spodobał mi się Pan doktor. Jest on w stalym kontakcie z pacjentem , wszelkie badania oraz wyniki sa blyskawiczne. Wspanialy czlowiek i lekarz, szczerze polecam. Dziekuje i pozdrawiam.

Bardzo dobry i uznany specjalista w Medixie. Korzystam z jego usług od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Polecam! Pozdrawiam. Chodzę do doktora na pl. Hirszfelda 16-17

Jestem zadowolona z tego jak doktor mnie prowadzi. Jes rzeczowy, nie owija w bawełnę, mówi jasno i na temat.

Z moją matką jeździłem wszędzie. Po różnych kardiologach. Dopiero Początek postawił właściwą diagnozę, i dzięki temu moja mama żyje. Polecam Sławomir

Dziękuje Doktorowi Karolowi Początkowi za wielki dar jakim jest życie, za profesjonalność oraz wielkie podziękowania dla całego personelu medycznego Medixu na pl. Hirszfelda we Wrocławiu.

Wystarczyła jedna wizyta u Początka, żebym miała postawioną trafną diagnozę. Doktor od razu wdrożył leczenie. Jest on człowiekiem niezwykle rzeczowym i fachowym - oby więcej takich jak ON.

Szczery lekarz, konkretnie podchodzi do sprawy. Leczyłem się kilka lat i bez skutku, zaś u Początka nie byłem oszukiwany dowiedziałem się całej prawdy o swoim stanie zdrowia. Polecam - Początek jest bardzo dobrym lekarzem.

Doktor opiekuję się moim chorym ojcem już od kilku lat i nigdy nie zamienilibyśmy go na innego kardiologa. zawsze można liczyć na jego pomoc, co przy przewlekłych chorobach jest bezcenne. Sama placówka Medix też super, łatwy kontakt telefoniczny, miła pani rejestratorka, naprawdę warto.