dr n. med. Karol Początek

Internista, Kardiolog

pierwszy raz o doktorze Początku dowiedzialam sie od mojej mamy. Byłam u niego - przyjmuje prywatnie w Centrum Diagnostyki Medycznej Medix we Wrocławiu -badał mnie bardzo delikatnie i wszystko wytlumaczyl dlatego polecam wszystkim

Na Dr Karola Początka trafiłam z polecenia . Podczas pierwszego spotkania, Pan doktor przeprowadził szczegółowy wywiad oraz zapoznał się z dotychczasowymi badaniami. Zlecił jeszcze kilka dodatkowych. Jak narazie udaje się z powodzeniem rozwiązywać doktorowi mój problem. Dlatego polecam wizytę u Niego.

Bardzo dobry specjalista, życzliwy człowiek, prawdziwy fachowiec. Budzi zaufanie.Opieka bardzo fachowa. Potrafi rozmawiać i pocieszyć pacjenta.

Potwierdzam wszystkie dobre opinie, chodzę do dr Początka od roku. Dr wszystko jasno tłumaczy, rzeczowo i konkretnie, odpowiada na każde pytanie, nie zbywa. Każde badanie to czysta przyjemność a nie stres :))))))

To lekarz dla mnie! .Czuje że jestem pod stałą i troskliwą opieką. Po ciąży zaczęłam mieć problemy z sercem, widzę że pan doktor opiekuje się mną b. starannie. Nie mam na co narzekać. Naprawde. Doktor ma indywidualne podejście.

Bardzo dobry lekarz. Z powołania. Spełnia w 100% moje oczekiwania. Innego już nie będę szukać. Polubiłam go ;). Polecam serdecznie

Dzień dobry. Pan Kardiolog Karol Początek bardzo mi pomógł i nadal pomaga. Oferuje bardzo solidną pomoc lekarską. Jest to lekarz o dużym doświadczeniu medycznym i myślę że nie jedna osobę postawił na nogi.

Bardzo doświadczony lekarz kardiolog, kopalnia wiedzy. Korzystam cały czas z leczenia. Moja mama także. Gabinet w Medixie na pl. Hirszfelda 17 (tel. 71/3412708)

Pan doktor Początek jest bardzo miłym człowiekiem i dobrym specjalistą,osobom które zastanawiają sie nad wyborem kardiologa a i przychodni polecam Pana dr Karola i Centrum Diagnostyki Medix we Wrocławiu.

Polecam serdecznie Pana doktora. Jest specjalistą i posiada doskonałą wiedzę, potrzebną każdemu do prawidłowego funkcjonowania w życiu. Pozdrawiam.