lek. dent. Karol Święch

Jestem bardzo zadowolony z zabiegu plastyki węzidełka, który wczoraj wykonał mi Doktor Święch. Lekarz był bardzo cierpliwy i miły, a także bardzo profesjonalny. Byłem bardzo zestresowany przed zabiegiem, ale Doktor i jego asystentka zrobili wszystko, aby mnie uspokoić. Wyjaśnił mi dokładnie przebieg zabiegu i odpowiedział na wszystkie moje pytania. Sam zabieg był krótki i bezbolesny. Bardzo polecam:)

Wspaniały i profesjonalny lekarz. Dokładnie wszystko tłumaczy, komunikuje się z pacjentem. Miałam usuwane już 3 ósemki u Pana Karola i każda wizyta była po prostu ukojeniem. Prawdziwy lekarz z pasją i ogromnym szacunkiem do pacjentów. Najwyższy poziom, z całego serca polecam.

Jestem bardzo zadowolona z usługi wszczepienia implantu przez Pana doktora. Usługa przebiegła w spokojnej atmosferze a Pan doktor wykonał ja profesjonalnie i na wysokim poziomie. Implant się przyjął i już nawet została założona korona. Mój komfort życia znacznie się zwiększył. Polecam

Bardzo polecam 😊 Dziś miałam usuwane dwie piątki. Pan Doktor wykonuje zabiegi bezboleśnie, cechuje go wysoki profesjonalizm, wszystko tłumaczy w trakcie zabiegu, ma czas dla pacjenta. Najlepszy lekarz!

Pan Karol usunął mi górna 8. Od wejścia do gabinetu poprzez zabieg aż do końca wizyty Pan doktor był profesjonalistą i to również w dziedzinie psychologii. wszystko rzeczowo objaśnił, uspokoił obawy, w każdym momencie informował co za chwile wykona dlatego stres szybko zniknął a pojawiło się zaufanie. Biorąc pod uwagę wiek Pana doktora można być pewnym, że osiągnie jeszcze wyższe poziomy w pracy, która jak widać jest jego pasją.

Polecam Pana Doktora. Dzisiaj rano miałam wyrywaną górną ósemkę. Bałam się, że zabieg będzie trwał długo i będzie nieprzyjemny. Nic bardziej mylnego :) Samo wyrywanie zęba przebiegło bardzo szybko i bezboleśnie, analogicznie znieczulenie. Pan Doktor jest bardzo uprzejmym człowiekiem i profesjonalistą.

Jeden z najlepszych lekarzy u którego byłem, świetnie tłumaczy swoją opinie i diagnozuje problem. Polecam!

Polecam wizytę u Pana Doktora każdemu kto musi się zmierzyć z usuwaniem zębów. Poszłam na zabieg cała roztrzęsiona, a dzięki spokojnemu podejściu Pana Doktora - nie wspominam tego traumatycznie. Wszystko dokładnie wyjaśnione, przed i po zabiegu. Pan Doktor dba o pacjentów już od samego wejścia do gabinetu. Samo znieczulenie też nie było bolesne. Czeka mnie usunięcie jeszcze dwóch zębów i z pewnością wrócę właśnie tam do Pana Doktora. Oby jak najwięcej takich lekarzy;)

Polecam - ani przez chwilę nie miałam wątpliwości, że znajduję się w rękach fachowca. Wizyta przebiegła sprawnie, w milej atmosferze bez stresu i bólu.

Z czystym sercem polecam, usunięcie 8 odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Od momentu wejścia do gabinetu widać było profesjonalizm i zaangażowanie, co znacznie wpływa na nastawienie do samego zabiegu. Ból po usunięciu był naprawdę niewielki, wszystko bardzo szybko się zagoiło.