dr n. med. Karol Szyluk

Traumatolog, Ortopeda

Powiem szczerze że pan doktor to złoty człowiek. Miałem wypadek który spowodował zwichnięcie stawu barkowo-obojczykowego III stopnia tj. Zerwanie wszystkich trzech więzadeł obojczyka. Jeździłem po kilku szpitalach na Śląsku i nie bardzo chcieli mnie przyjąć albo jak chcieli to długie terminy. Pan doc. Karol Szyluk nie dość że mnie przyjął od ręki na wizytę kontrolna gdzie trzeba czekać na taką wizytę, to i obiecał mnie zoperować metodą artroskopową. Pan doktor dba o pacjenta, informuje o wszystkim. Polecam z autopsji pana docenta Karol Szyluk. Dziękuje

Szczerze i gorąco polecam Pana Doktora , świetny specjalista w swojej dziedzinie, posiadający ogromną wiedzę. Jest niezwykle empatyczny ,ma doskonałe podejście do pacjenta , jest nastawiony na realną pomoc pacjentowi. Podczas wizyt wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza, udziela rzetelnych odpowiedzi na każde nurtujące pytania. Po wykonanej operacji Pan Doktor do momentu opuszczenia szpitala interesował się moim stanem zdrowia. Pan Doktor przywrócił mi normalne stu procentowe funkcjonowanie ręki.

OMIJAJCIE Z DALEKA!!! Nie polecam, na pierwszej wizycie (200zł) lekarz zalecił zrobić najpierw rezonans magnetyczny (450zł) po którym na drugiej wizycie(150zł) nie otworzywszy płyty z zapisem tylko przeczytał opis, stwierdził, że potrzebna jest tomografia (350zł). Na trzeciej wizycie (150zł) podobnie jak poprzednio przeczytał tylko opis tomografii dał mi telefon do swojego kolegi stwierdził tylko że zajmie się mną kompleksowo. Łatwo policzyć wydane pieniądze co w żaden sposób nie przełożyło się na jakąkolwiek pomoc nie mówiąc o postawieniu diagnozy czy nawet zaleceniu środków żeby uśmierzyć ból

Po wielu konsultacjach badaniach i wizytach u specjalistów trafiłam do Pana dr Szyluka po badaniu i wysłuchaniu mnie zdiagozował "zespół górnego otworu klatki piersiowej" - po raz pierwszy ktoś o tym pomyślał w ogóle!!. Dziękuję Panie doktorze po raz kolejny kolejny bo raz już uratował mi Pan bark!!

Bardzo gorąco polecam. Fachowy i rzeczowy lekarz. Nie patrzy na człowieka z wyższością, mówi jak jest jako jedyny po roku cierpień wytłumaczył na czym polega moja choroba. Jestem 2 miesiące po operacji i nie wiem co to ból !!!!

Bardzo kontaktowy, uśmiechnięty ale przede wszystkim kompetentny i fachowy. Pomógł mi bardzo. Po wielu nietrafnych diagnozach, postawił rozpoznanie - dobre rozpoznanie. Obecnie jestem już po operacji bolesnego barku, jestem szczęśliwa i nic nie boli. Gorąco polecam :-)

Rok cierpiałam z powodu bóli stawów. Leczona byłam zastrzykami. Szczególnie stawów rąk i barków. Leczyłam się u wielu lekarzy przyjmowałam sterydy, leki przeciwbólowe i zdjęcia rendgenowskie. Dr. Szyluk jako pierwszy przeprowadził ze mną wywiad i zbadał. Jako pierwszy skierował na badania na boreljozę - i się potwierdziło. Obecnie jestem zdrowa nic mnie nie boli i pracuje. Szczerze polecam Dr. Szyluka.

Znakomity lekarz i świetny fachowiec, spojrzał na moją rękę, powiedział co mi dolega zalecił serię 3 zastrzyków - już po pierwszym długoletni ból minął!!! Polecam w 100 %

Po wielu latach wreszcie dr szyluk konkretnie rzeczowo i profrsjonalnie -badanie ,diagnoza, decyzja- najpierw badanie i rozmowa rzecz jasna wyleczyl mnie. Jestem po zabiegu 30 dni i jest super. Wielki lekarz i cudowny facet!!!!! Polecam Ania.

Wielki lekarz i cudowny facet!!!!!
Polecam Ania.

Serdeczny, przemiły, słucha Pacjenta. Po prostu po wizycie u pana doktora zdałam sobie sprawę że ktoś wreszcie mnie wysłuchał i zbadał. Wcześniej leczyłam się u innych lekarzy - bez skutku. Po trzech wizytach u doktora Szyluka miałam postawione rozpoznanie, i ścisłe zalecenia. Teraz jestem już po operacji barku i wiem, że żyje. Naprawdę polecam dr Szyluka wybitny specjalista!!!