Rok cierpiałam z powodu bóli stawów. Leczona byłam zastrzykami. Szczególnie stawów rąk i barków. Leczyłam się u wielu lekarzy przyjmowałam sterydy, leki przeciwbólowe i zdjęcia rendgenowskie. Dr. Szyluk jako pierwszy przeprowadził ze mną wywiad i zbadał. Jako pierwszy skierował na badania na boreljozę - i się potwierdziło. Obecnie jestem zdrowa nic mnie nie boli i pracuje. Szczerze polecam Dr. Szyluka.

Bardzo gorąco polecam. Fachowy i rzeczowy lekarz. Nie patrzy na człowieka z wyższością, mówi jak jest jako jedyny po roku cierpień wytłumaczył na czym polega moja choroba. Jestem 2 miesiące po operacji i nie wiem co to ból !!!!

Serdeczny, przemiły, słucha Pacjenta. Po prostu po wizycie u pana doktora zdałam sobie sprawę że ktoś wreszcie mnie wysłuchał i zbadał. Wcześniej leczyłam się u innych lekarzy - bez skutku. Po trzech wizytach u doktora Szyluka miałam postawione rozpoznanie, i ścisłe zalecenia. Teraz jestem już po operacji barku i wiem, że żyje. Naprawdę polecam dr Szyluka wybitny specjalista!!!

Bardzo kontaktowy, uśmiechnięty ale przede wszystkim kompetentny i fachowy. Pomógł mi bardzo. Po wielu nietrafnych diagnozach, postawił rozpoznanie - dobre rozpoznanie. Obecnie jestem już po operacji bolesnego barku, jestem szczęśliwa i nic nie boli. Gorąco polecam :-)

Po wielu latach wreszcie dr szyluk konkretnie rzeczowo i profrsjonalnie -badanie ,diagnoza, decyzja- najpierw badanie i rozmowa rzecz jasna wyleczyl mnie. Jestem po zabiegu 30 dni i jest super. Wielki lekarz i cudowny facet!!!!! Polecam Ania.

Wielki lekarz i cudowny facet!!!!!
Polecam Ania.

Znakomity lekarz i świetny fachowiec, spojrzał na moją rękę, powiedział co mi dolega zalecił serię 3 zastrzyków - już po pierwszym długoletni ból minął!!! Polecam w 100 %

Wczoraj,na oddziale rekonstrukcji dłoni szpitala urazowego w Piekarach, Pan doktor zrobił niemożliwe. Zoperował doszczętnie zmasakrowaną dłoń syna. Połamana wiekszość kosteczek z przemieszczeniami, pozrywane wiązadła, zerwane ścięgno, zwichnieta dłoń, po prostu wszystko wymagało składania, układania, wprawiania, wiązania. Pan doktor dokonał cudu i uratował dłoń syna. Przy tym pomimo zmęczenia po wielogodzinnej pracy, bardzo uprzejmy, miły, kompetentny, fachowy. Polecam w 100 %.

Dr Szyluk bez problemu zdiagnozował co jest nie tak z moim barkiem badania tylko to potwierdziły !! Jestem po zabiegu i czuje się jak nowo narodzony !! Bardzo polecem !! Jest znakomity w swoim fachu!! Jeszcze raz polecam!!

Po wielu miesiącach poszukiwań lekarza który umiałby zdiagnozować moją chorobę i mi pomóc w końcu trafiłam na Pana Doktora. Można spokojnie określić to jako strzał w dziesiatkę, tak długo drążyliśmy temat,aż doszliśmy do tego co faktycznie mi dolega. Jeszcze w tym miesiący mam mieć operacje( wykona ją Pan Doktor) i jestem jak najlepszej myśli. Jest mega kompetentny i sympatyczny, wytłumaczył mi dosłownie wszystko, jest bardzo dokładny i wzbudza ogromne zaufanie.Zresztą nie ma się co dziwić, kiedy jest to wychowanek Doktora Jsińskiego. Zdecydowanie polecam i zachęcam do wpisania komentarza.

Idealny ludzki czlowiek.Przede wszystkim czlowiek,potem daleko dopiero specjalista,lekarz,fachowiec.Bezbledne diagnozy,indywidualne i sktrupulatne podejscie do kazdej dolegliwosci.Jakby nie z tej bajki, moze z innej epoki. Gdyby ktos spotkal tego lekarza na ulicy poczulby z pewnoscia bratnia dusze.Nie spotkalem dotad tak dobrego fachowca i jednoczesnie milego czlowieka przeqz 42 lata zycia.Polecam serdecznie