Zdecydowanie polecam dr Tomczyka! Leczyłam się u wielu ortopedów z uwagi na moje problemy z kolanem. Już od samego początku leczenia u dr Tomczyka, wykazał się on dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem w rozwiązanie problemu pacjenta. Od razu zauważył błędy, jakich dopuścili się na izbie przyjęć po moim wypadku, od razu wykonał potrzebne badania (USG), zlecił rehabilitację, a gdy wciąż były wątpliwości rezonans magnetyczny. Okazało się, że rok chodziłam z kawałkiem uszczerbionej kości w kolanie, a nikt tego wcześniej nie zauważył. Dr Tomczyk natychmiast zlecił operację, ale z uwagi na terminy poddałam się jej u innego lekarza, który zapewnił mnie, że problem jest rozwiązany. Jednak po kilku miesiącach z powodu dolegliwości bólowych znowu wróciłam do dr Tomczyka i ten z właściwą sobie dociekliwością postanowił zlecić kolejne badania. Okazało się, że podczas operacji nie usunięto źródła problemu (znaleźli mi chondromalację chrząstki rzepki i ją przeczyścili, ale fragmentu kości nie wyciągnęli). Z wynikami badań od dr Tomczyka wróciłam do lekarza, który mnie wcześniej operował i było mu tak głupio, że wykonał kolejną operację w ciągu kilku dni. Jednak na dalsze leczenie wróciłam znowu do dr Tomczyka, którego darzę wielkim zaufaniem. Zlecił rehabilitację i wykonał zastrzyki "zabezpieczające", żebym jak najdłużej mogła się cieszyć własnym stawem kolanowym. Na razie nie narzekam, ale jak znowu wrócą dolegliwości bólowe (byle jak najpóźniej), to jak w dym idę do dr Tomczyka! I polecam to pozostałym.
zadowolona pacjentka
Aneta

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Kraków"?

Ortoklinik Specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Krakowie
Lubicz 25, lok 16
Szpital Ortopedicum