lekarz Karol Włodarczyk

Seksuolog, Ginekolog położnik

Wspanialy, kompetentny lekarz, przyjazny pacjentowo. Stawia jasne diagnozy, na biezaco wyjasnia wszystkie watpliwosci. Pelny profesjonalizm.

Kompetentny,uprzejmy,lekarz z powołania,jestem w ciąży i mam najlepszą opiekę,wysłucha i odpowie na każde moje pytanie.

Byłem u Pana doktora jakieś 4 miesiące temu (wizyta u ANDROLOGA). Zbadał. I tyle. Do końca nawet nie mogę powiedzieć żeby zbadał, ale od początku: 1. Była to moja pierwsza i OSTATNIA wizyta u Pana doktora. 2. Wizyta miała trwać "tyle ile będzie potrzeba" niestety - po jakiś 40 minutach, lekarz skończył wizytę, bo czeka następny pacjent. 3. Wywiad lekarski - praktycznie brak. Był to MONOLOG, do którego lekarz nie dopuszczał. 4. Około 20 minut tej wizyty, wypełnialiśmy papiery. 5. Miałem swoje badania, badania żony - lekarz stwierzdił, że "ufa" ...

Do końca nawet nie mogę powiedzieć żeby zbadał, ale od początku:
1. Była to moja pierwsza i OSTATNIA wizyta u Pana doktora.
4. Około 20 minut tej wizyty, wypełnialiśmy papiery.
5. Miałem swoje badania, badania żony - lekarz stwierzdił, że "ufa" tylko "swojej" przychodni w Tarnowie (notabene, próbowałem się tam dodzwonić, ale numer: albo nie istnieje, albo tylko sygnał) i tam mnie próbował wysłać (podliczając "badania" to koszt jakiś 600 - 700 zł). Lekarz "przepisał" mi nawet badanie: USG sutków, prostaty, Tarczycy - ginekolog żony miał z tego kupę śmiechu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
6. Pierwsza wizyta kosztuje (w krakowie, za stacją benzynową) kosztuje 150 zł, kolejne 100 zł.
7. Na badania żony nawet nie popatrzył - stwierdził że to aktualnie niepotrzebne, moje badania (zrobione na Twardowskiego w Krakowie - koszt 100 zł) praktycznie wrzucił do kosza bo (patrz wyżej).
8. Kończąc - wybierzcie INNEGO lekarza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I na sam koniec: staraliśmy się o potomka ponad rok (fakt, trudno było - szczagólnie że system mojej pracy pozwala się widzieć z żoną tylko w weekendy) - nie dalej jak miesiąc po wizycie u Pana doktora dowiedzieliśmy się że będziemy mieć dzidziusia :)
Zatem, omijajcie tego lekarza z daleka, leci na kasę, twierdzi że nie ma takiego zawodu jak ANDROLOG (sam jest GINEKOLOGIEM, a jego pasją jest ANDROLOGIA).
Pozdrawiam i powodzenia

Bardzo dobry specjalista, naprawdę polecam wszystkim kobietom które mają jakiekolwiek problemy z zajściem czy utrzymaniem ciąży. Po 2 poronieniach trafiłam właśnie do dr Włodarczyka, który bardzo dokładnie przebadał i przeanalizował mój problem i dosłownie po paru wizytach i kilku badaniach zaszłam szczęśliwie w ciążę, jestem w 8 miesiącu, dzidzi kopie a ja czuję się świetnie. Bardzo bardzo polecam, jeśli szukasz naprawdę dobrego lekarza. Dr Włodarczyk posiada ogromną wiedzę, jest kompetentny, bardzo miły i ma wspaniałe podejście do pacjentki.

Pan dr. Włodarczyk prowadził całą moją ciążę i z czystym sumieniem mogę każdej kobiecie polecić tego lekarza - kompetentny, fantastyczny lekarz a przy tym świetny człowiek !!!

jest to wspanialy doktor, który zna się na rzeczy:) Pomogł mi po 2 latah męczarni gorąco polecam!!!!!

Brak umiejętności i zdecydowania. Jedyne co potrafi to umawiać na kolejne wizyty (oczywiście płatne). Jego motto to KASA.

Mi ten lekarz pomógł. Miałem problem z połączeniem (lub jak to mówi Pan Doktor stosunkiem) z żoną. Okazało się że to z mojej winy na tle nerwowym. Po przepisaniu odpowiednich leków udało się mi połączyć z żoneczką i mogę z optymizmem patrzeć w przyszłość. Oczywiście same leki to nie wszystko dlatego wziąłem się za sport. Warto było się przełamać i pójść do lekarza choć to dużo stresu kosztuje. Jednak czasem to jedyne wyjście. Ja i tak długo zwlekałem ale teraz nie żałuję. Ufam że komuś z podobnymi problemami pomoże ta opinia. Może jedyny mankament że wizyta prywatna trochę kosztuję. Ale w sumie lekarz poświęcił nam obojgu godzinę czasu.

Pan Doktor jest godny zaufania, na każde pytanie odpowiada wyczerpująco. Poświęca każdemu problemowi sporo uwagi.

Mam mieszane uczucia jeśli chodzi o tę panią. Bardzo rzadko się uśmiecha, ogólnie sprawia wrażenie, jakby była znudzona i niemiła. Koleżance która była w zaawansowanej ciąży i bolało ja podbrzusze - powiedziała że powinna się uspokoić bo poród będzie za jakiś tydzień, a koleżanka zaczęła rodzić tego samego wieczoru. Słowem - średnio... Plusem jest to, że zawsze zgodzi się na wizytę poza godzinami oraz to, że pacjentce poświęca dużo czasu.