lekarz Karolina Chudecka

W czerwcu 2022 trafiłam na izbę przyjęć w szpitalu na Pomorzanach w Szczecinie z powodu bardzo bolesnej miesiączki. Ból był tak silny, że nie byłam w stanie sama wstać z łóżka, dodatkowo pojawiły się wymioty i omdlenia. Narzeczony zadzwonił po karetkę, bo wzięłam około 10 tabletek w ciągu dnia i nic nie pomagało. Ratownicy podali środki przeciwbólowe i zawieźli mnie do szpitala na badanie, które było wykonane przez Panią doktor. Pani była bardzo niezadowolona, bo była 2 w nocy, a musiała mnie zbadać. Usłyszałam, że na pewno ból nie był w sali 10/10, bo 6/10 to poród! Zdanie równie skandaliczne, jak ,,taka Pani uroda". Pani mnie zbadała i stwierdziła, że jestem zdrowa.
Oczywiście później okazało się, że to endometrioza. Pani ani słowa nie wspomniała o tej chorobie, jednie umniejszała mojemu bólowi. Nie polecam. Na szczęście juz otrzymałam diagnozę i skierowanie na laparoskopie.

Niestety nie mam pozytywnych wrażeń po spotkaniu. W jednym tygodniu dwie wizyty i na każdej inne informacje.

Nie wiem skąd te negatywne opinie, może ktoś myli Panią doktor z kimś innym. Wyjaśnianie schorzenia nadprogramowe można rzec, bardzo dokładne. Bardzo miła Pani doktor i kompetentna, sprawdza wszystko. Zero stresu, bardzo duży komfort na badaniu. Polecam!

Miałam wizytę na Pomorzanach.Pani doktor bardzo kompetentna, wyczuła mój stres i doskonale wiedziała jak zaradzić żeby mnie uspokoić. Stara się przeprowadzić badanie i zabieg najdelikatniej jak tylko się da. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak dużym zaangażowaniem lekarza. Pani doktor jest bardzo zainteresowana pacjentem gdzie w tych czasach bardzo rzadko się zdarza. I pani która była do pomocy też zasługuje na Oskara. Dwie kobiety na najwłaściwszym miejscu. Cudowne serce i mnóstwo empatii.

Pani doktor Karolina Chudecka przyjmuje w Przychodni ZUT przy ul. Boh. Warszawy. Tak niekomunikatywnego, oschłego lekarza chyba jeszcze nie spotkałam. Uwagi wypowiadane są półsłówkami, nie wyraźnie. Widziała u mnie zmiany związane z wiekiem ale nie otrzymałam żadnej porady, po prostu nic !!! Podejrzewam, że pozytywne uwagi w tym serwisie dotyczą innego lekarza o tym samym nazwisku, bo niemożliwe, żeby ta sama osoba miała podwójną osobowość...

Do szpitala na Pomorzanach trafiłam z pękniętym torbielem endometrialnym. Reakcja całego personelu była natychmiastowa a podejście Pani doktor na najwyżyszym poziomie. Czułam, że jestem w dobrych rękach, odpowiedziano mi na wszystkie nurtujące pytania, spokój psychiczny jest bardzo ważny a dzięki Pani doktor go miałam. Bardzo dziękuję

Leczyłam się u pani Chudeckiej przez prawie rok, byłam na 3 wizytach. Podczas całego tego okresu nie dowiedziałam się niczego konkretnego w mojej sprawie. Wykonane zostały mi tylko USG i badanie hormonów, które nie zostały do końca trafnie przez panią zinterpretowane. Pani jest dość uprzejma mimo to komunikacja z nią była dla mnie ciężka. Poza tym nie tłumaczy nic i czasem chyba nieświadomie bezpodstawnie potrafi nastraszyć. Nie ma nigdy czasu aby zadać jej pytania. Dla mnie wizyty u niej nie wniosły nic poza górą stresu i większych zmartwień. Mam poczucie zmarnowanego czasu, ponieważ inny ginekolog już na pierwszej wizycie trafnie mnie zdiagnozował,wdrożył leczenie i otoczył długoterminową opieką.

Byłam u Pani 1 raz i napewno nie ostatni. Warto było pokonać te 100km Lekarz bardzo miły i przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Delikatna, na bieżąco wszystko tłumaczyła i odpowiedziała na każde moje pytanie. Aż się z radością opuszcza taki gabinet. Szczerze polecam.

P.dr przyjmowala mnie na ibie przyjęć na Pomorzanach.Bardzo nie przyjemna ,nie potrafi wyjaśnić kompletnie nic.Zapytalam się czy serduszko dziecka bije prawidlowo to zapytala sie mnie czy nie widze tego na monitorze..Nie POLECAM

Bardzo dobry lekarz. Prowadzi moją ciążę, wszystko wytłumaczy, odpowie na każde pytanie. Bardzo miła. W żadnym gabinecie ginekologicznym nie czułam się tak dobrze jak u dr Chudeckiej. Polecam!