lekarz Karolina Chudecka

3,3
3,7

Bardzo dobry lekarz. Prowadzi moją ciążę, wszystko wytłumaczy, odpowie na każde pytanie. Bardzo miła. W żadnym gabinecie ginekologicznym nie czułam się tak dobrze jak u dr Chudeckiej. Polecam!

Z wizyty u Pani doktor wyszłam spokojna jak nigdy. Po raz pierwszy bez obaw u ginekologa, po raz pierwszy zrozumiana, zero stresu. Potrafiła wyjaśnić mi, co dzieje się z moim ciałem, jak temu zaradzić teraz i jak radzić sobie w przyszłości. Zbadała, wypytała o wszystko, ma znakomitą intuicję lekarską. Polecam!!!

P.dr przyjmowala mnie na ibie przyjęć na Pomorzanach.Bardzo nie przyjemna ,nie potrafi wyjaśnić kompletnie nic.Zapytalam się czy serduszko dziecka bije prawidlowo to zapytala sie mnie czy nie widze tego na monitorze..Nie POLECAM