lekarz Karolina Chudecka

3,6
3,4

Leczyłam się u pani Chudeckiej przez prawie rok, byłam na 3 wizytach. Podczas całego tego okresu nie dowiedziałam się niczego konkretnego w mojej sprawie. Wykonane zostały mi tylko USG i badanie hormonów, które nie zostały do końca trafnie przez panią zinterpretowane. Pani jest dość uprzejma mimo to komunikacja z nią była dla mnie ciężka. Poza tym nie tłumaczy nic i czasem chyba nieświadomie bezpodstawnie potrafi nastraszyć. Nie ma nigdy czasu aby zadać jej pytania. Dla mnie wizyty u niej nie wniosły nic poza górą stresu i większych zmartwień. Mam poczucie zmarnowanego czasu, ponieważ inny ginekolog już na pierwszej wizycie trafnie mnie zdiagnozował,wdrożył leczenie i otoczył długoterminową opieką.

Byłam u Pani 1 raz i napewno nie ostatni. Warto było pokonać te 100km Lekarz bardzo miły i przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Delikatna, na bieżąco wszystko tłumaczyła i odpowiedziała na każde moje pytanie. Aż się z radością opuszcza taki gabinet. Szczerze polecam.

P.dr przyjmowala mnie na ibie przyjęć na Pomorzanach.Bardzo nie przyjemna ,nie potrafi wyjaśnić kompletnie nic.Zapytalam się czy serduszko dziecka bije prawidlowo to zapytala sie mnie czy nie widze tego na monitorze..Nie POLECAM

Bardzo dobry lekarz. Prowadzi moją ciążę, wszystko wytłumaczy, odpowie na każde pytanie. Bardzo miła. W żadnym gabinecie ginekologicznym nie czułam się tak dobrze jak u dr Chudeckiej. Polecam!

Z wizyty u Pani doktor wyszłam spokojna jak nigdy. Po raz pierwszy bez obaw u ginekologa, po raz pierwszy zrozumiana, zero stresu. Potrafiła wyjaśnić mi, co dzieje się z moim ciałem, jak temu zaradzić teraz i jak radzić sobie w przyszłości. Zbadała, wypytała o wszystko, ma znakomitą intuicję lekarską. Polecam!!!