lekarz Karolina Donocik

Lekarz z powołaniem, ogromną wiedzą i świetnym podejściem po pacjenta, uśmiechnięta. Operowała mnie 3 razy, nie stresowałam się bo wiedziałam że jestem w dobrych rękach. Moim zdaniem najlepszy chirurg piersi na Śląsku.

Pani Karolina jest bardzo dobrą specjalistką. Jest doświadczoną lekarką i wszelkie pogłoski jakie chodzą po Zawierciu na temat jej uzyskania stanowiska są moim zdaniem przesadzone lub rozsiewane przez zazdrosnych współpracowników. Polecam z całego serca

Pani doktor jest niezwykle miłą uprzejmą osobą, ale co najważniejsze jest doskonałym lekarzem, rzetelnie zajmującym się pacjentem. Pomimo młodego wieku niezwykle kompetentna. Polecam każdemu kto potrzebuje dobrego chirurga.Dziękuję serdecznie Pani doktor za opiekę.

Pani dr Karolina Donocik jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia, co do tego nie ma watpliwosci. To osoba, ktora urodzila sie do tego by pomagac pacjentowi - przeprowadzic operacje, wyleczyc i dac kazdemu pacjentowi szanse na lepsze jutro. Sam jestem tego przykladem, dwa miesiace temu mialem przeprowadzona operacje przez Pania Karoline i jest wszystko O key - dziekuje. Od siebie dodam, iz jest to niesamowicie mila, uprzejma i jako facet musze dodac bardzo seksowna kobieta :-) jako lekarza polecam.

Leżałam na oddziale Chirurgii Ogólnej na laparoskopię pęcherzyka żółciowego. Pani dr podczas obchodu dokładnie odpowiedziała na każde moje pytanie. Bardzo miła i serdeczna. Polecam!

Rewelacyjna Pani doktor!!! Trudno ocenić człowieka - lekarza po jednej wizycie ale na pewno ciepła,miła, bije z niej chęć pomocy i zainteresowanie. Oby tak dalej Pani doktor. Do tego piękna kobieta, niby u lekarza nieistotne ale jak miło patrzeć jak krew się leje;)

Pani Karolina Donocik jest doskonałym lekarzem i fachowcem. Jest bardzo miłą i serdeczną osobą.Dziękuję za zoperowanie mamy! Iwona

fachowe podejście do pacjenta oraz do jego stanu zdrowia, bardzo kompetenta oraz miła Pani doktor. polecam !

polecam wszystkim którzy szukają dobrego chirurga!!

polecam wszystkim którzy szukają dobrego chirurga!!

bardzo dobra Pani chirurg :) doświadczona i bardzo symatyczna. pozdrawiam i polecam !!