lekarz Karolina Donocik

Chirurg ogólny

Pani dr Karolina Donocik jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia, co do tego nie ma watpliwosci. To osoba, ktora urodzila sie do tego by pomagac pacjentowi - przeprowadzic operacje, wyleczyc i dac kazdemu pacjentowi szanse na lepsze jutro. Sam jestem tego przykladem, dwa miesiace temu mialem przeprowadzona operacje przez Pania Karoline i jest wszystko O key - dziekuje. Od siebie dodam, iz jest to niesamowicie mila, uprzejma i jako facet musze dodac bardzo seksowna kobieta :-) jako lekarza polecam.

Pani Karolina jest bardzo dobrą specjalistką. Jest doświadczoną lekarką i wszelkie pogłoski jakie chodzą po Zawierciu na temat jej uzyskania stanowiska są moim zdaniem przesadzone lub rozsiewane przez zazdrosnych współpracowników. Polecam z całego serca

Pani doktor jest niezwykle miłą uprzejmą osobą, ale co najważniejsze jest doskonałym lekarzem, rzetelnie zajmującym się pacjentem. Pomimo młodego wieku niezwykle kompetentna. Polecam każdemu kto potrzebuje dobrego chirurga.Dziękuję serdecznie Pani doktor za opiekę.

Leżałam na oddziale Chirurgii Ogólnej na laparoskopię pęcherzyka żółciowego. Pani dr podczas obchodu dokładnie odpowiedziała na każde moje pytanie. Bardzo miła i serdeczna. Polecam!

Rewelacyjna Pani doktor!!! Trudno ocenić człowieka - lekarza po jednej wizycie ale na pewno ciepła,miła, bije z niej chęć pomocy i zainteresowanie. Oby tak dalej Pani doktor. Do tego piękna kobieta, niby u lekarza nieistotne ale jak miło patrzeć jak krew się leje;)

Pani Karolina Donocik jest doskonałym lekarzem i fachowcem. Jest bardzo miłą i serdeczną osobą.Dziękuję za zoperowanie mamy! Iwona

BYŁAM JUZ KILKA RAZY U TEJ PANI DOKTOR I DALEJ JESTEM ZADOWOLONA !! CUD KOBIETA !! ODPOWIEDNIO PODCHODZI DO PACJENTA DAJE POCZUCIE ZAUFANIA I BEZPIECZEŃSTWA. POLECAM !

Pani doktor jest osobą odpowiedzialną i sumienną - wspaniały lekarz. Jeśli ktoś chce być pod dobą opieką warto się do niej udać.

POLECAM POLECAM POLECAM !! TO NAJLEPSZA PANI CHIRURG JAKĄ ZNAM! ODWIEDZAŁEM WIELE LEKARZY ALE TAKIEJ PANI DOKTOR JESZCZE NIE WIDZIAŁAM. WIDAĆ ŻE Z POWOŁANIA JEST LEKARZEM

LEKARZ GODNY POLECENIA. MOŻNA ZAUFAC PANI DOKTOR ZE BARDZO DOBRZE ZAJMIE SIĘ PACJENTEM. I TAK TEŻ SIE SPRAWDZIŁO. SAME PIATECZKI DLA PANI DOKTOR

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Zawiercie"?

ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
40-060 Katowice
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
40-170 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
40-519 Katowice
Centrum Medyczne "SALVIA" Katowice
Panewnicka 201/1
40-772 Katowice
GABINET SPECJALISTYCZNY ROZPOZNAWANIA I LECZENIA SCHORZEŃ JELITA GRUBEGO I ODBYTU
ul. PCK 7/1A
Katowice