lek. dent. Karolina Frontczak-Sobór

Karolina Frontczak-Sobór ukończyła Akademie Medyczna w Łodzi w 2003 r. - liczne kursy - specjalizuje się w estetyczne odbudowie zębów. Bardzo ceniona przez pacjentów, akceptowana i lubiana przez dzieci.

Po wizycie jestem bardzo zadowolona, pełen profesjonalizm, Pani doktor jest berdzo delikatną i miłą osobą, usługa wykonana bardzo fachowo i z czystym sercem polecam innym

Rewelacyjna Pani doktor z rewelacyjnym podejściem do dzieci. Po wizycie moja córka bez słowa sprzeciwu chce przyjść na następną. Jesli zaczynało boleć Pani doktor przestawała tłumaczyła i pokazywała mojej córce co robi i co chce zrobić. Jeśli dziecko nie chce, nic na siłę, przestaje i umawiamy się na następną wizytę. Naprawdę REWELACJA. Pozdrawiam i z czystym sercem polecam