lekarz Karolina Gazdecka-Szpecht

Bardzo dobra lekarka, kompetentna, profesjonalna, ale nie boi się zajrzeć przy pacjencie do książki jeśli trzeba. Stawia przemyślane diagnozy, nie ocenia pochopnie, rozważa różne terapie. Ma też odpowiednie zaufanie do chorego i jego indywidualnych odczuć. Potrafi nawiązać kontakt z dzieckiem i z seniorem. Ufam jej.

Wspaniałe podejście do pacjenta! Miła,konkretna osoba z dużą wiedzą medyczną, która cierpliwie wysłucha i doradzi . Polecam

Wspaniałe podejście do pacjenta!
Polecam

Nie polecam. Lekarz potraktował mnie jako kolejnego pacjenta do odhaczenia. Nie uprzejmy, nie miał czasu.