lek. dent. Karolina Glanowskalek. dent. Karolina Glanowska - zdjęcie profilowe

lek. dent. Karolina Glanowska

Bardzo fajnie u pani Karoliny było polecam nic nie bolało. Naprawdę bardzo miła osoba jak daje znieczulenie to nic nie boli mnie 😊😊☺😀

Super podejście do pacjenta, dokładne tłumaczenie przyczyn dolegliwości, profesjonalnie i estetycznie wykonana usługa. Chyba nigdy nie byłam tak zadowolona z wizyty u stomatologa.

Oby więcej takich lekarzy. Mam pełne zaufanie do podejmowanych działań oraz pewność, że nic nie będzie robione na wyrost. Super atmosfera i podejście do leczenia. Pozdrawiam :)

Panią doktor poleciła mi koleżanka. Nigdy nie sądziłam,że u dentysty może być tak przyjemnie i komfortowo :-) Teraz z przyjemnością przyjdę na kolejną wizytę. Delikatnie, precyzyjnie i bez bólu. Polecam Panią doktor!

Bardzo przyjemne wizyty! Siadasz, chwila na znieczulenie (nawet nie wiedziałem kiedy pani Karolina mi je podała, nie patrzę na igły!), potem przyjemna pogawędka by rozluźnić nieco atmosferę(to niestety wcale nie jest standard wśród dentystów) do momentu aż znieczulenie zacznie działać i do roboty: pani Karolina odróżnia się od innych lekarzy wyjątkową delikatnością, podczas pracy używa turbiny z umiarem stopniując obroty (większość dentystów niestety jedzie na pełnym gazie żeby jak najszybciej odbębnić temat), robi to starannie i dokładnie, używa też tego wolnoobrotowego narzędzia. Na koniec plomba została jeszcze wygładzona i wyszlifowana do właściwego kształu - wreszcie po wizycie nie czułem że mam coś nowego w zębie! Może dlatego wizyty u pani Karoliny nie trwają 15 minut tylko dłużej - czułem się naprawdę pacjentem, nie klientem a pani Karolina podchodzi do pracy w 100% rzetelnie.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kęty"?

Kęty

Mirosław Hejnicki

Chirurg stomatolog
Gabinet stomatologii i chirurgii stomatologicznej
os. nad Sołą 16

CENTRUM STOM.SUPRADENT