lekarz Karolina Golkowska-Soluch

Ginekolog

Polecam Panią doktor w 100%. Prowadziła moją ciążę. Zawsze miła, cierpliwa ,zlecała wszystkie standardowe badania, a także dodatkowe jeśli jakiś wynik budził jej wątpliwości. Opieka po ciąży również przebiegała bardzo dokładnie. Po połogu pilnowała żeby w odpowiednim czasie zrobić usg, cytologię. Zawsze pyta o samopoczucie i odpowiada na wszystkie pytania. Niestety Pani doktor od roku już nie przyjmuje w Luxmedzie i niestety nie udało mi się znaleźć drugiego takiego lekarza

Polecam p. doktor Golkowską-Soluch jako ginekologa. Wszystko dokładnie tłumaczy, nie trzeba wyciągać z niej odpowiedzi na siłę, daje bez problemu skierowania na wszystkie potrzebne badania. Bardzo kontaktowa, z dużą wiedzą. Sama z siebie przeprowadza badanie piersi, co nie jest wcale regułą u innych ginekologów. Szkoda tylko, że terminy w Luxmedzie ma zajęte na 2 miesiące naprzód.

Prawdziwy lekarz z powołaniem. W gabinecie całkowicie poświęca swoją uwagę pacjentowi, zbiera dokładnie wywiad.