lekarz Karolina Górniak

Doktor Górniak jest niezwykle subtelną osobą z bardzo dobrym kontaktem z pacjentem. Wiem, że lekarz nie może dokonać cudów, ale w trudnym przypadku czasem samo podejście do pacjenta to pierwszy krok by zwyczajnie dać komuś nadzieję. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, cierpliwości w tłumaczeniu zaistniałej sytuacji. Na pewno mogę polecić wizytę zwłaszcza osobom będącym w trudnej sytuacji zdrowotnej, którym wydaje się że nie ma dla nich ratunku.

Trafiłam do Pani Doktor poprzez opinie na jej temat i był to najlepszy wybór, osoba profesjonalna potrafiąca udzielić odpowiedzi na każde pytanie oraz udzielająca rad, wizyta była bardzo szczegółowa i jeżeli ktoś się zastanawiam nad wyborem lekarza to polecam z całego serca

Pani doktor jest bardzo miła, delikatna, wysłuchała historii i odpowiedziała na wszystkie pytania. Duży plus za możliwość wykonania usg podczas wizyty oraz różnych badań. Przychodnia i sam gabinet na wysokim poziomie. Bardzo polecam!

Wg mnie najlepsza ginekolog, do ktorej trafiłam. Chodzę niezmiennie od 3 lat. Pani dr kładzie bardzo duży nacisk na badania profilaktyczne, w szczególności na cytologię. Dodatkowo potrafi świetnie diagnozować na przykład w kolposkopii. Plusem dla mnie jest również to, że nie trzeba czekać długo w poczekalni, a wizyta przebiega sprawnie.

Gorąco polecam ;) przesympatyczna i jednocześnie profesjonalna pani doktor, przeprowadza szczegółowe badanie, niczego nie lekceważy, od razu widać, że wykonuje swój zawód z pasją i pełnym zaangażowaniem

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Kraków"?

Andrzej Bałasz

USG ginekologiczne