lekarz Karolina Górniak

Kilka lat szukałam takiej lekarki. Do doktor Górniak trafiłam po poronieniu, do którego doszło poprzez "profesjonalizm" "świetnego" pana dr (właściciela jednej z prywatnych klinik w Krakowie), konsultowałam z nią wyniki badań już po całym zajściu. Lekarka ten pomogła mi zajść w drugą ciążę po blokadzie psychicznej spowodowanej utratą pierwszego dziecka, a trwało to kilka miesięcy. Ciążę prowadziła od 6 tygodnia, wysyłała na wszystkie możliwe badania, i na te obowiązkowe i na te nieobowiązkowe, zawsze odpowiadała na wszystkie moje pytania, doradzała, uspokajała, w końcu odbierała poród i wypisywała do domu.

Doktor Górniak jest niezwykle subtelną osobą z bardzo dobrym kontaktem z pacjentem. Wiem, że lekarz nie może dokonać cudów, ale w trudnym przypadku czasem samo podejście do pacjenta to pierwszy krok by zwyczajnie dać komuś nadzieję. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, cierpliwości w tłumaczeniu zaistniałej sytuacji. Na pewno mogę polecić wizytę zwłaszcza osobom będącym w trudnej sytuacji zdrowotnej, którym wydaje się że nie ma dla nich ratunku.

Pierwszy raz miałam przyjemność być na wizycie u lekarza ginekologa, takiego jakim jest Pani dr Górniak. Przesympatyczna kobieta, z ogromną dokładnością przeprowadziła u mnie badanie zarówno ginekologiczne, piersi jak i pozostałych węzłów chłonnych. Byłam zaskoczona zaangażowaniem pani doktor, wszystko dokładnie tłumaczyła, dopytywala,pani dr poświęca tyle czasu pacjentom ile jest potrzeba. Na wizycie w gabinecie byłam prawie godzinę, cały ten czas był poświęcony dla mnie. Wspaniały lekarz! Dziękuję

Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor, Kobieta Anioł, bardzo kompetentna, zawsze pomocna i pod telefonem w razie jakich kolwiek wątpliwości. Pani Karola prowadziła moją pierwszą ciaże, i uważam że lepiej nie mogłam trafić, przy kolejnej nie będę miała problemu z wyborem lekarza prowadzacego:) Uwielbiam ją zarówno jako bardzo kompetentnego lekarza jak i fantastycznego człowieka. Polecam w 100 procentach i pozdrawiam serdecznie

Wg mnie najlepsza ginekolog, do ktorej trafiłam. Chodzę niezmiennie od 3 lat. Pani dr kładzie bardzo duży nacisk na badania profilaktyczne, w szczególności na cytologię. Dodatkowo potrafi świetnie diagnozować na przykład w kolposkopii. Plusem dla mnie jest również to, że nie trzeba czekać długo w poczekalni, a wizyta przebiega sprawnie.

Trafiłam do Pani Doktor poprzez opinie na jej temat i był to najlepszy wybór, osoba profesjonalna potrafiąca udzielić odpowiedzi na każde pytanie oraz udzielająca rad, wizyta była bardzo szczegółowa i jeżeli ktoś się zastanawiam nad wyborem lekarza to polecam z całego serca

Polecam Panią Dr Górniak! Jako pacjentki bardzo ważne dla mnie jest to, że Pani Doktor poświęca pacjentce dużo czasu i uwagi. Odpowiada na wszystkie pytania i jest bardzo dokładna. Do tego zawsze miła i uśmiechnięta. Badania przeprowadza w sposób niezwykle delikatny. Naprawdę polecam!

Polecam Panią Dr Górniak!

Indywidualne podejście - przede wszystkim! Dowiedziałam się wszystkiego przed i po, rozwiane zostały moje obawy a efekt dopasowany do oczekiwań ( a nawet bardziej!!) w razie problemów dostałam namiar aby się kontaktować w każdej chwili. Polecam z czystym sercem :)

Bardzo miła Pani doktor, profesjonalna i uprzejma. Dokładnie wypytała o objawy, wyjaśniła co może je powodować. Podczas badania mówiła co robi i w jakim celu. Zainteresowana pacjentem i jego problemami, sprawiła, że wizyta u ginekologa nie była zawstydzająca. Polecam!

Bardzo kompetentna i rzetelna Pani. Zna się na rzeczy . Bardzo miła i bardzo dobrze tłumaczy. Kieruje na fachowe badania . Serdecznie polecam , naprawdę warto . Pieniądze nie wyrzucone w błoto .

Bardzo kompetentna i rzetelna Pani.
Zna się na rzeczy . Bardzo miła i bardzo dobrze tłumaczy.
Kieruje na fachowe badania . Serdecznie polecam , naprawdę warto .
Pieniądze nie wyrzucone w błoto .