lekarz Karolina Górniak

U doktor Górniak byłam ostatnio na badaniach prenatalnych w SCM clinic. To moją pierwsza ciąża, więc nie wiedziałam czego mam się spodziewać, ale wszystko poszło gładko i bezstresowo. W trakcie badania lekarka była bardzo delikatna i co dla mnie ważne wszystko dokładnie tłumaczyła. Po wizycie jestem w 100 % usatysfakcjonowana i wybieram się do niej też na badania w II i III trymestrze, bo wzbudza we mnie pełne zaufanie.

Po pierwszej wizycie u doktor Górniak w SCM clinic, stwierdzam, że to lekarz, jakiego szukałam. Wykonane badanie Pani doktor dokładnie omówiła, chętnie i jasno odpowiada na pytania. W trakcie badania była bardzo delikatna, a przy tym dokładna. Bardzo polecam wizytę w przyjaznej i komfortowej atmosferze.

Druga moja ciąża i znowu pojawiły się te same obawy, czy wszystko w porządku. Na szczęście czuwa Pani doktor, u której nie ma pytań bez odpowiedzi i wszystkie często nieracjonalne obawy są sprowadzane na dobry grunt. Polecam bardzo szczerze jako dobrego i empatycznego fachowca. Poza tym bardzo miły gabinet i profesjonalny sprzęt.

Trafiłam do Karoliny Górniak przypadkiem, ale każdej pacjentce życzę takich przypadków. Zero stresu przy wizycie, pacjent traktowany podmiotowo, pełna kompetencja z strony lekarki. No i miło jest iść do lekarki, która pamięta jak mam na imię czy kim jestem z zawodu. Jak dla mnie jest to ginekolog warta polecenia.

To była moja pierwsza wizyta u ginekologa, więc byłam bardzo zestresowana. Teraz już wiem, że kompletnie niepotrzebnie. Pani doktor jest bardzo miłą, ciepłą i kompetentną osobą. Zadbała o mój komfort i była bardzo delikatna. Wszystko tlumaczyła mi na bieżąco i rozwiała moje wszelkie wątpliwości. Bardzo się cieszę, że tak dobrze trafiłam.

Indywidualne podejście - przede wszystkim! Dowiedziałam się wszystkiego przed i po, rozwiane zostały moje obawy a efekt dopasowany do oczekiwań ( a nawet bardziej!!) w razie problemów dostałam namiar aby się kontaktować w każdej chwili. Polecam z czystym sercem :)

Bardzo miła Pani doktor, profesjonalna i uprzejma. Dokładnie wypytała o objawy, wyjaśniła co może je powodować. Podczas badania mówiła co robi i w jakim celu. Zainteresowana pacjentem i jego problemami, sprawiła, że wizyta u ginekologa nie była zawstydzająca. Polecam!

Kilka lat szukałam takiej lekarki. Do doktor Górniak trafiłam po poronieniu, do którego doszło poprzez "profesjonalizm" "świetnego" pana dr (właściciela jednej z prywatnych klinik w Krakowie), konsultowałam z nią wyniki badań już po całym zajściu. Lekarka ten pomogła mi zajść w drugą ciążę po blokadzie psychicznej spowodowanej utratą pierwszego dziecka, a trwało to kilka miesięcy. Ciążę prowadziła od 6 tygodnia, wysyłała na wszystkie możliwe badania, i na te obowiązkowe i na te nieobowiązkowe, zawsze odpowiadała na wszystkie moje pytania, doradzała, uspokajała, w końcu odbierała poród i wypisywała do domu.

Bardzo kompetentna i rzetelna Pani. Zna się na rzeczy . Bardzo miła i bardzo dobrze tłumaczy. Kieruje na fachowe badania . Serdecznie polecam , naprawdę warto . Pieniądze nie wyrzucone w błoto .

Bardzo kompetentna i rzetelna Pani.
Zna się na rzeczy . Bardzo miła i bardzo dobrze tłumaczy.
Kieruje na fachowe badania . Serdecznie polecam , naprawdę warto .
Pieniądze nie wyrzucone w błoto .

Pierwszy raz miałam przyjemność być na wizycie u lekarza ginekologa, takiego jakim jest Pani dr Górniak. Przesympatyczna kobieta, z ogromną dokładnością przeprowadziła u mnie badanie zarówno ginekologiczne, piersi jak i pozostałych węzłów chłonnych. Byłam zaskoczona zaangażowaniem pani doktor, wszystko dokładnie tłumaczyła, dopytywala,pani dr poświęca tyle czasu pacjentom ile jest potrzeba. Na wizycie w gabinecie byłam prawie godzinę, cały ten czas był poświęcony dla mnie. Wspaniały lekarz! Dziękuję