Jestem psychologiem, seksuologiem, terapeutą.

Jestem psychologiem, seksuologiem, terapeutą.
Z pacjentami pracuję w gabinecie KlinikaGutkowska - prywatne gabinety terapeutyczne www.klinikagutkowska.pl (tel. 608-117-115) oraz on-line poprzez Skype, udzielam konsultacji telefonicznych.
Pracuję zarówno z dziećmi, młodzieżą jak i dorosłymi. Prowadzę terapie indywidualne i grupowe.
Specjalizuję się w terapii seksuologicznej, małżeńskiej, rodzinnej.
Zapraszam na spotkanie jeśli borykasz się z:
- zaburzeniami życia seksualnego (np. przed...

Profesjonalistka!!! W pełnym tego słowa znaczeniu. Po każdej wizycie u Pani Karoliny wychodzę pełna optymizmu, bo wiem że mój problem jest do rozwiązania. Pani doktor jest bardzo ciepłą, empatyczną osobą, która trafia w sedno problemu i bardzo, ale to bardzo profesjonalnie podchodzi do problemu. Zaczynam czuć się spełnioną kobietą wiem, że nie przyjdzie to od tak, ale bardzo ciężką pracą jest okupiona droga do mojego szczęścia. Jestem bardzo zadowolona z terapii, bo widzę postępy!!! Wiem, że dojdę z pomocą Pani Karoliny do mojego upragnionego celu.

Profesjonalistka!!! W pełnym tego słowa znaczeniu.

Jeśli ktoś z Was szuka psychologa to naprawde proponuje doktor Gutkowską. Byłam już w życiu u kilku lepszych, gorszych ale Pani Doktor poświęciła mi dużo czasu, pare razy do niej dzwoniłam i zawsze mi pomagała. Z jej usług skorzystała tez moja koleżanka która miała problemy z dzieckiem i musze przyznac że ma takie samo zdanie jak ja. Mam nadzieje ze wam też pomoże bo wiem jak w zyciu potrzebne jest wsparcie którego nie mozna znaleźć wśród najblizszych

Wciąż poszukujesz "Seksuolog Łódź"?

Gabinet psychoterapeutyczny Magdalena Gruda-Kiełbik
Daszyńskiego 7 m 22