lek. dent. Karolina Janosz-Cież

3,9

Pani dr wspaniala poswieca maksimum czasu i zaangazowania polecam kazdemu kto panicznie boi sie dentystow tu zmieni zdanie ja chodze do pani dr nawet po 2 razy dziennie jesli tylko jest wolny termin lece jsk na skrzydlach noj maz i syn tez zadowoleni pani dr daje tez upominki po wizycie typu szczoteczka pasta czy plyn do płukania jamy ustnej. Poza tym obszernie tlumaczy co bedzie sie dalej dzialo jaki plan leczenia bedzie bedzie najodpowiedniejszy dla naszego zdrowia i portwela polecam ja juz nigdy nie zmienie dentysty i nie bede sie bala wizyt a balam sie panicznie zanim trafilam do pani dr Karoliny Janosz Ciez polecam kazdemu od lat 5 do 105

Pano dr uprzejma i usmiechnieta.Zrobila mi mostek, mimo bolu zeba wmawiala mi ze tak powinno byc....w koncu wyslala mnie na konsultacje do kolegi....okazalo sie ze ze nie przeleczyla wszystkich kanalow....rozkrecony ,nowo zrobiony mostek...

Polecam Panią dr Karolinę - jest KOMPETENTNA, UCZCIWA, BARDZO MIŁA I DELIKATNA i często pyta czy boli :))) Zawsze bałem się stomatologa. Wszystko zmieniło się po wizycie u Pani dr, która znieczula swoją obecnością, każda wizyta jest przyjemnością. Chodzimy całą rodziną ja, żona, syn, córka, mały wnusio to też przyszły pacjent :))) Dzięki Pani Karolinie człowiek wie, że są lekarze, którym się jeszcze chce aby uczynić coś dobrego dla pacjenta. POLECAM

POLECAM

Bardzo miło wspominam wizyte u Pani Doktor.Nic nie bolało(leczyłam zęba piaskarką abrazyjną),ząb wygląda bardzo naturalnie a że to ząb z przodu ,to ma to duże znaczenie.Zapisałam sie na następną wizyte i namówiłam też męża.POLECAM BO WARTO

Bardzo miła pani doktor, najważniejsze że nic nie bolało i nie widać że mam plombe, wszystko mi wytłumaczyła i juz jestem zapisany na następną wizytę.

Rewelacyjny lekarz.Pani doktor robiła mi korony i wybielała zęby.Mam teraz piękny biały uśmiech,i super naturalnie wyglądający.

Zdecydowanie polecam,,uprzejma,miła,kompetentna,leczy bezbolesnie!!!i plomb wogóle nie widac na zebach.Wszystko dokladnie wytłumaczyła.POLECAM

Swietna lekarka, bardzo kompetentna, mimo ze mloda, wszystko wytlumaczyła, nic nie bolalo. Od tej pory jestem jej wdziecznym i stalym pacjentem. Polecam wszystkim znajomym!!!

Mało kompetentna,według mnie słabo się zna na swoim fachu.

Mało kompetentna,według mnie słabo się zna na swoim fachu.

Bardzo miła, sympatyczna młoda Pani doktor - nic nie bolało - super - Polecammmmm