lek. dent. Karolina Karońska

Moja dentofobia uleciała w kosmos po spotkaniu z dr Karoliną Karońską. Kłaniam się jej w pas za podejście do pacjenta. Jak trzeba to traktuje jak dziecko a mnie u dentysty trzeba tak traktować. Konkretna. Miła. Sympatyczna. Fachowa. Nie usłyszałam żadnej złej opinii na temat stanu zębów a powinnam dostać baty. Za to bardzo szczegółowy plan leczenia i zawsze słowa otuchy że "będzie Pani miała piękny uśmiech". Tak mało i tak dużo jednocześnie. Poza tym wiem że kiedy siedzę na fotelu to jestem dla Pani doktor najważniejsza a moje lęki są jej lękami. Dziękuję. Do zobaczenia na najbliższej wizycie 😀

Lekarz, który dba przede wszystkim o to, żeby nie bolało! Pełny profesjonalizm ! Dokładność, duża wiedza, szybkie "wiercenie" i pewna ręka. Naprawdę miły i sympatyczny lekarz a do tego doskonały fachowiec! Doktor Karońska leczy również dzieci, ma świetne podejście! Moje dziecko również do niej chodzi i jest teraz jego Idolką! Szkoda, że ja nie miałam takiej genialnej dentystki kiedyś. Teraz już wiem, że każdemu polecam tego lekarza!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Swarzędz"?

Zbigniew Miszkiel

Chirurg stomatolog
Swarzędz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Stomatologia "OPTIMUS"
Zamkowa 35
NZOZ ProMediCare