lek. med. Karolina Kłodnicka - Sudoł

Jestem zachwycona-młoda,atrakcyjna,miła i do tego kompetentna.Zapoznała się z historią choroby,dokładnie zbadała,przeprowadziła wywiad i zaordynowała właściwy lek.Brawo Młodzi Lekarze! I dzięki,że się Wam chce!

Pani doktor może i miła (ja nic o tym nie wiem), może i się zna na swojej robocie (przyszedłem z czymś, co ją może przerosło...), ale na miłość boską nie jako lekarz pierwszego kontaktu. Lekarka powiedziała: "ja nie widzę tutaj choroby, to nie moja specjalizacja, ja jestem od chorób wewnętrznych" i kazała przyjść po konsultacji specjalistycznej, do której chciałem jakoś wytrwać. Lekarka oskarżyła mnie o oszustwo, zachowała się niemiło, a co najważniejsze- nieprofesjonalnie. Uważajcie z czym idziecie, bo internista, to za duże określenie, jej specjalizacja nie pozwala na tak szerokie pojęcie jak internista. Mało- lekarka wzięła numer ode mnie i obiecała "sprawdzić" czy wszystko się zgadza. O mnie się nie martwcie- już po neurologu, ale przed RM, a lekarka jak obiecała- tak nie zrobiła- kontaktu 0. Szczerze, nie znalazłem, gdzie mógłbym dać pozytywna ocenę. Jak trafię na Panią Karolinę raz jeszcze (oby nie), to może zmienię zdanie- jak na razie, mogę jedynie zaproponować zmianę pracy, by kompetencje mogły pokryć się z obowiązkami. Czekam na poprawę, no i proszę nie dzwonić Pani doktor... nie mam choroby wewnętrznej przecież!!