lekarz Karolina Kot

gdyby nie Doktor Kot, nie byłoby już na tym świecie bliskiej dla mnie osoby. To całkowita przeciwność do Pani ORDYNATOR - jedna wielka pomyłka na tym stanowisku. Tylko życzyć sobie można żeby zawsze trafiać na takiego lekarza jak Pani Karolina

bardzo zaangażowana lekarka, mieliśmy z Panią doktor kontakt na izbie przyjęć w Zagórzu, mnóstwo roboty, zamieszanie, a mimo potwornego zmęczenia świetnie sobie radziła. Dziękuje.

Najlepszy internista na jakiego trafiłem w życiu. Stara się jak żaden inny. Dziękuję Pani.