mgr Karolina Kurekmgr Karolina Kurek - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

mgr Karolina Kurek

Dietetyk

Praca z ludźmi sprawia mi przyjemność, a sukcesy zdrowotne i żywieniowe Klientów dają silne poczucie satysfakcji zawodowej.
Wykształcenie zdobywałam stopniowo ...

Wykształcenie zdobywałam stopniowo zaczynając od szkoły policealnej na kierunku Dietetyka. Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Odbyłam szereg szkoleń przygotowujących do pracy w firmie NaturHouse na stanowisku dietetyk. Szeroko pojęty zdrowy styl życia jest moim głównym zainteresowaniem. Wiedzę z tego zakresu staram się regularnie poszerzać uczestnicząc w konferencjach naukowych jak i zgłębianiem literatury fachowej.

Firma NaturHouse dla której pracuję to firma z wieloletnim doświadczeniem. Pierwszy punkt powstał w Hiszpanii ponad 20 lat temu. NaturHouse oferuje kompleksową kurację z podziałem na dwa etapy: dążenia do wymarzonej sylwetki oraz stabilizacji masy ciała. Kuracja to trzy nierozerwalne elementy: cotygodniowe wizyty, dzięki którym Klient otrzymuje fachową opiekę, a wyniki kuracji są stale monitorowane. Kolejnymi składowymi kuracji jest odpowiednio dobierana dieta oraz wspomagająca ją naturalna suplementacja. Kuracja NaturHouse dzięki swej kompleksowości przynosi wymierne rezultaty i jest bezpieczna dla zdrowia.

W ofercie mamy również bezpłatne konsultacje, podczas których Klient pozna skład swojego organizmu (z podziałem na wodę metaboliczną oraz tkankę tłuszczową).
Racjonalne odżywianie, które oferujemy, prowadzi do optymalizacji masy ciała, wspomaga utrzymywanie dobrego stanu zdrowia, a w przypadku chorób przewlekłych przyczynia się do znacznej jego poprawy.

Przyjdź i sprawdź nas!
Zapisy na wizytę telefonicznie pod nr 32 733 70 06 lub przez kalendarz wizyt online.

Zapisując się przez kalendarz wizyt online na pierwszą wizytę, proszę zarezerwować 45 min (czyli 3 kolejne terminy), zaś na wizytę kontrolą 15 min.

Świetne podejście do pacjenta i duża wiedza. Pani dietetyk wytłumaczyła bardzo dokładnie co się dzieje z moim ciałem i dobrała dietę. lepiej trafić nie mogłam. Polecam :)