mgr Karolina Kurekmgr Karolina Kurek - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3

mgr Karolina Kurek

Dietetyk

Praca z ludźmi sprawia mi przyjemność, a sukcesy zdrowotne i żywieniowe Klientów dają silne poczucie satysfakcji zawodowej.
Wykształcenie zdobywałam stopniowo ...

Wykształcenie zdobywałam stopniowo zaczynając od szkoły policealnej na kierunku Dietetyka. Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Odbyłam szereg szkoleń przygotowujących do pracy w firmie NaturHouse na stanowisku dietetyk. Szeroko pojęty zdrowy styl życia jest moim głównym zainteresowaniem. Wiedzę z tego zakresu staram się regularnie poszerzać uczest...

Świetne podejście do pacjenta i duża wiedza. Pani dietetyk wytłumaczyła bardzo dokładnie co się dzieje z moim ciałem i dobrała dietę. lepiej trafić nie mogłam. Polecam :)

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Będzin"?

BĘDZIN
42-500 Będzin