lekarz Karolina Łubińska

Polecam w 100%. Mam paru dentystow w poblizu, piechotka 3 i 5 minut, a jednak poswiecam ok. godziny, by dojechac do Pani doktor. Korzystalam z leczenia zebow i licowek. Jestem bardzo zadowolona.

ekapresem do gdańska, zaplaciłem w całości a pociąg mnie uciekł, musiałem ganiac za wagonami i jakoś konduktor ulitował się i wpuścił mnie do przedziału. dr Karolina dała mi końską dawkę znieczulenia, bo siedziałem niespokojny i marudziłem. Plomby ładne, lśniące, wypolerowane, świecące, migocące. Na gwiazdkę w prezencie.

Po doświadczeniach z innymi lekarzami ,polecam panią doktor,naprawiła ząb ,który zepsuła inna pani stomatolog,ząb służy mi do dzisiaj ,a podobno jedynym wyjściem był implant.Od tamtego czasu z pomocy pani doktor korzysta cała moja rodzina.

zdecydowanie polecam , jak słysze opinie od znajomych na temat innych stomatologow to ciesze sie ze trafilem do pani Karoliny. Chodze tam juz piec lat zadko bo zadko ale do innego lekarza bym nie poszedł garaco polecam i pozdrawiam

Polecam wszystkim !!! Bardzo dobry stomatolog, z rewelacyjnym podejściem do dzieci. Efekt leczenia wspaniały, zęby bialutkie, dziecko zachwycone. Skuteczne leczenie w miłej atmosferze.

Polecam wszystkim !!!
Bardzo dobry stomatolog, z rewelacyjnym podejściem do dzieci.
Efekt leczenia wspaniały, zęby bialutkie, dziecko zachwycone.
Skuteczne leczenie w miłej atmosferze.

Szczerze polecam gabinet na ul. Szermierczej. Profesjonalna i miła obsługa, przyjemna atmosfera, skuteczne leczenie i profesjonalna porada. Elastyczność i przychylność co do terminów wizyt. Niebywała cierpliwość i dbałość o estetykę rezultatu końcowego. Polecam wszystkim. Zadowolony pacjent.

zdecydowanie polecam. gabinet jest bardzo nowoczesny, a pani doktor bardzo profesjonalna. jeśli chodzi o ceny, sa zdecydowanie do przełknięcia.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gdańsk"?

Wita Stwosza 31A/17
Gdańsk