mgr Karolina Margraf

3,4
3,3
3,9
3,1

Od października 2018 roku regularnie uczęszczam do Pani Karoliny. Widzę ogromne postępy w moim myśleniu a co za tym idzie również w życiu. W ciężkich momentach jestem motywowania co daje mi siłę do działania. W tym okresie wzmocnilam swoją asertywność i udalo mi się zakończyć toksyczny związek z osobą uzależniona, manipulującą, stosującą zastraszanie i przemoc domowa zarówno psychiczną jak i fizyczną. Polecam Panią Karolinę całym sercem! Dzięki jej fachowej pomocy stoję na nogach i godnie patrzę w lustro.

Pełen profesjonalizm. Pani Karolina potrafi rozmawiać i wyciągać wnioski. Szuka źródła problemu. Poświęca maksimum czasu, słucha, zadaje pytania, daje zadania domowe, co pozwala na głęboka analizę problemów, które zazwyczaj mają różne podłoża. POLECAM!

POLECAM!

100%zadowolenie. Szczerze polecam. Rozwiązane wszystkie problem. Kompetencja na najwyższym poziomie.

100%zadowolenie. Szczerze polecam.
Rozwiązane wszystkie problem. Kompetencja na najwyższym poziomie.

Trafiłem tu przez przypadek i jestem mocno zdziwiony opiniami. Mieliśmy z żoną terapię rodzinną i dzięki Pani Karolinie nasz związek się utrzymał. Mało tego, jesteśmy na tą chwilę bardzo zgraną parą !!! Z usług Pani Karoliny korzystaliśmy ponad 1,5 roku temu. Bardzo polecam tego psychologa. Jeżeli ktoś potrzebuje terapii rodzinnej polecam bardzo !!! Kosztu wizyty nie pamiętam, ale chodząc we dwójkę za półtorej godziny a czasem nawet dwie płaciliśmy chyba 150 zł. Było warto !!!

Kompletny brak kompetencji. Pani Karolina nie powinna pracować z ludźmi. Przerośnięte ego i nic poza tym.

Uczęszczałam z synem na zajęcia do P. Karoliny i nie widzę różnic, postępów. Fakt, terminy przyjęcia (jak to prywatnie) są zdecydowanie krótsze a psycholog bardzo miła, ale to nie wystarczy. Podjęłam decyzję o powrocie do specjalistów z Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Bardziej doświadczeni pracownicy, z większym stażem ,równie zaangażowani, a 100zł zostaje w kieszeni ;)

Niezbyt kompetentna, chociaż sympatyczna pani psycholog. Raczej strata czasu i pieniędzy.

BEZNADZIEJNA PANI !!!! ZERO KOMPETENCJI !!!! ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!!!!!

BEZNADZIEJNA PANI !!!! ZERO KOMPETENCJI !!!! ZDECYDOWANIE ODRADZAM !!!!!!