lekarz Karolina Mędrek

Dermatolog

Trafiłem do P.doktor w ciężkim stanie,4lekarzy nie potrafiło mi pomóc.Mimo młodego wieku,uważam że jest FANTASTYCZNYM DERMATOLOGIEM!Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie,jest naprawdę B.dobra w swojej profesji.BARDZO DZIĘKUJĘ ZA POMOC PANI DOKTOR!!!Tomasz K.

DOKTOR!!!Tomasz K.

wszystkie pozytywne komentarze chyba ta pani sama sobie wystawia. jeśli nawet chwilowo jest miła, to znaczy, że patrzy jej na ręce ktoś, komu akurat się w klinice podlizuje, a tak naprawdę ma pacjenta za nic! szczerze nie polecam!

Bardzo kompetentna osoba ,młoda ,ale olbrzymią wiedzą -polecam z czystym sercem

Bardzo kompetentna osoba ,młoda ,ale olbrzymią wiedzą -polecam z czystym sercem

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u p. doktor. Była bardzo uprzejma dla mnie i bardzo dobrze potraktowała mojego 15 miesięcznego synka. Wytłumaczyła dokładnie co i jak a nie tak jak niektórzy lekarze- wypisać receptę, otworzyć drzwi i do widzenia. Tutaj było NORMALNIE, czyli tak jak powinno być u lekarza. Pani młoda ale wg mnie bardzo kompetentna, zna się na tym co robi. POLECAM

bardzo miła Pani, potrafi wszystko wytłumaczyć i pomóc.

bardzo miła Pani, potrafi wszystko wytłumaczyć i pomóc.

Wspaniały lekarz,miła ,kompetentna,godna polecenia.Barbara

Wspaniały lekarz,miła ,kompetentna,godna polecenia.Barbara

Bardzo obowiązkowy i sumienny lekarz, leżałam na oddziale od05-18,01,2011 sala 9 DZIEKI PANI DOKTOR