Jestem psychologiem, specjalistą terapii uzależnień oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie szkolenia.
Prowadzę psychoterapię osób dorosłych, którzy zmagają się z ...

Prowadzę psychoterapię osób dorosłych, którzy zmagają się z następującymi trudnościami:
– nadużywanie lub uzależnienie
– uzależnienia behawioralne
– uzależnienie bliskiej osoby (małżonka, partnera, rodzica, dziecka)
– zaburzenia lękowe, nastroju
– zaburzenia jedzenia
– problemy w relacjach
– kryzysy życiowe

W pracy najważniejsze są dla mnie:
- budowanie dobrego kontaktu z drugą osobą opartego na szacunku, zrozumieniu i empatii
- profesjonalizm rozumiany jako proponowanie metod o udowodnionej skuteczności i dopasowanych do indywidualnych trudności
- postępowanie zgodnie z kodeksem etycznym

Pracuję pod regularną superwizją, systematycznie uczestniczę w szkoleniach / kursach z zakresu psychoterapii.

Na prawde polecam. Terapia pomogła mi bardzo w sresie ktory odczuwałam na co dzień. Lęk i napięcie sa teraz o wiele mniejsze. Nie denerwuje się już tak jak kiedyś, lepiej rozumiem co sie działo. Decyzja o podjeciu leczenia dużo mnie kosztowała, ale było warto.

w pelni polecam tego psychologa, spotkania byly bardzo pomocne, durzo skorzystalem, dziekuje i polecam wszystkim chcacym wyjsc na prostom

Pani Karolina Nestoruk zajęła się mną i moimi problemami bardzo fachowo i z zaangażowaniem. Ma wiedzę i odpowiednie podejście do pacjenta. Oprócz tego miła i uprzejma. Bardzo mi pomogła. Dziękuję. J.W.

J.W.

Spotkania z panią Karoliną bardzo mi pomogły. Cieszę się, że zdecydowałem się na nie. Pełen profesjonalizm i zrozumienie.

Pani Karolina wnosi do terapii zaangazowanie, dzieli sie opiniami w sposob obiektywny i proponuje rozwiazania, ktore sa skuteczne