lekarz Karolina Pniewska

Super uprzejma i kompetentna pani doktor. Godna polecenia! Spokojnie tłumaczy wszystko po kolei i doradza w różnych kwestiach.

Ja wizytę oceniam pozytywnie - pani doktor uprzejma, cierpliwa, dokładna, wyjaśniła na spokojnie i odpowiedziała na wszystkie pytania.

Serdecznie polecam, Pani doktor odpowiada konkretnie na zadane pytania, wszystko tłumaczy, prowadzi moją ciąże, czuje się pod najlepszą opieką pomimo młodego wieku Pani doktor. Oby więcej takich ginekologów!

Przygotowywałam się u Pani Doktor Karoliny do ciąży. Już od pierwszej wizyty byłam bardzo mile zaskoczona, ilością badań zleconych i przeprowadzonych, gdyż do tej pory nie miałam szczęścia do ginekologów. Dzięki temu wyszła moja tarczyca. Teraz zdecydowałam się, aby Pani Doktor prowadziła moją ciążę. Mimo kompletu pacjentów (Lux Med) zawsze zapisuje mnie na dodatkową wizytę, nie odwalając ją "po łebkach", ale poświęcając mi tyle czasu ile należy. Nie muszę się obawiać, że jakieś badanie nie zostało zrealizowane, Pani doktor odpowiada na wszystkie pytanie i wątpliwości i cieszy się razem z pacjentem z widoku, który pojawia się na małym czarnym ekraniku. Jestem szczęśliwa i spokojna mając takiego lekarza. Życzę takiego, każdej przyszłej mamie :)

Pani Doktor jest bardzo kompetentna osoba. Mimo mlodego wieku potrafi odpowiedziec na kazde pytanie, nawet na takie z ktorymi jej starsze kolezanki nie do konca sobie

Pani Karolina Pniewska prowadziła ciąże żony oraz poród w szpitalu im. Żeromskiego. Bylismy bardzo zadowoleni bez pomocy Pani dr oraz poloznej Pani Battko byloby na pewno duzo ciezej i dluzej. Pani dr byla zawsze dostepna oddzwaniala i przychodzila na ostatnie kontrole w szpitalu podczas ktg Dziekujemy :)

Jestem w 6 mcu ciąży Pani Pniewska poświęca tyle czasu ile powinno się poświęcić pacjentce. Wszystko tłumaczy niczego nie bagatelizuje. Młody wiek jest zaletą u Pani Pniewkskiej.