lekarz Karolina Prątnickalekarz Karolina Prątnicka - zdjęcie profilowe

lekarz Karolina Prątnicka

Nazywam się Karolina Prątnicka, jestem doświadczonym i wykształconym lekarzem pediatrą. Prowadzę prywatny gabinet pediatryczny przy ul. Wojska Polskiego 7 w Inowrocławiu. Specjalizuję się w profilaktyce zdrowia i leczeniu dzieci w różnym wieku. W swojej pracy korzystam z profesjonalnego sprzętu medycznego oraz wieloletniego doświadczenia, co pozwala mi szybko ocenić stan zdrowia dziecka. Zajmuję się profilaktyką, diagnostyką chorób oraz ich leczeniem. Przyjmuję zarówno dzieci chore, jak i zdrowe. Udzielam porad i informacji dotyczących pielęgnacji noworodków. Zdaję sobie sprawę, że młodzi rodzice mogą być zestresowani pojawieniem się noworodka w domu. Z tego powodu oferuję moją pomoc w pierwszych dniach życia malucha. Odpowiem na wszystkie pytania i wytłumaczę, jak prawidłowo zajmować się dzieckiem. Pokażę również, jak wykonać pierwszą kąpiel i jak sprawnie przebierać noworodka. Praca jest dla mnie przyjemnością – dobro dzieci stanowi dla mnie najwyższą wartość.

Polecam. Wysokiej klasy specjalistka. Bardzo miła i uprzejma. Pomoże w każdej sytuacji. Nigdy nie odmówi pomocy.