Chodzimy do Pani dr Karoliny całą rodziną i nie wyobrażamy sobie abyśmy kiedykolwiek mieli zmienić stomatologa! To osoba z prawdziwego i szczerego powołania, kompetentna, profesjonalna a do tego sympatyczna i kontaktowa z wypracowanym podejściem do dzieci i nie tylko:). Nie da się Pani dr nie lubieć! Pozdrawiamy Panią dr i jej fachową ekipę

Pani doktor z całą pewnością jest miła i jest świetnym specjalistą, ale przyjmuje nowych pacjentów na pierwszą wizytę za 250zł, a później nie ma dla nich czasu....Czekałam od trzech tygodni z bólem zęba, a panie w rejestracji nawet nie oddzwaniają z terminem...Dentysta dla tych którzy planują ból zęba z wyprzedzeniem, są cierpliwi i mają dużo pieniędzy. Na to ostatnie widać gabinet jest nastawiony...

kombinat,nie polecam liczy się tylko przerób i kasa,przed leczeniem obowiązkowe usuwanie kamienia za 250PLN nie ważne czy potrzebne czy nie. pomimo uzgodnionego terminu zawsze trzeba czekać min 30 min. w drugą stronę panika gdy nie odezwiesz się 1h przed wizytą

pomimo uzgodnionego terminu zawsze trzeba czekać min 30 min.
w drugą stronę panika gdy nie odezwiesz się 1h przed wizytą

Najlepszy dentysta jakiego znam. Ogromna wiedza, doświadczenie, najwyższej jakości kunszt rzemiosła dentystycznego. Bardzo serdeczna. Lekarz dentysta z powołania.

Najlepszy stomatolog jakiego znam (a przeszłam wielu). Cudowna, pełna zaangażowania i w 100% profesjonalna. Pierwszy raz lekarz tak kompleksowo podszedł do moich zębów, zarówno do ich leczenia jak i estetyki.

Lecze zeby u doktor Szkodny od 20 lat i nie wyobrazam sobie, bym zmienil stomatologa. Namowilem juz zone, a teraz namawiam corke, ktora ma roczek.

Rewelacyjna Pani stomatolog dla dzieci i dorosłych. Bardzo pomogła mnie i mojej córce. Jest kompetentna, uprzejma i odpowiednio poświęca dużo czasu pacjentowi. Polecam Panią doktor Karolinę ja nie zamienię ją na żadnego innego stomatologa. Jest niesamowita w tym co robi z zębami.

Witam, Polecam panią doktor Karolinę jest niezastąpiona , leczy zęby mojej córki i tak już zostanie !!! Jest niesamowita, nie zamienię na żadnego innego stomatologa. 1000% profesjalizmu i super podejście do dzieci :)

Pani doctor bardzo profesjonalnie podeszła do leczenia moich jedynek. Ubytek, który wczesniej przeszkadzał w jedzeniu, uchmiechaniu sie i swobodnej rozmowie teraz jest niewidoczny, a zeby piękne i biale. Dodam, ze doktor Szkodna była trzecim lekarzem dentysta który zajmował sie tym przypadkiem-i teraz nie pójdę już do nikogo innego. Jestem zachwycona!

Pani dr godna polecenia, przede wszystkim godna zaufania i co najważniejsze bardzo kompetentna, z powołania.

Wciąż poszukujesz "Protetyk Katowice"?

Artyści Uśmiechu Stomatologia
Chorzowska 216