lekarz Karolina Waleśkiewicz-Ogórek

Pani ginekolog bardzo arogancka i nieprzyjemna. Podczas wizyty mówiła do mnie podniesionym głosem. W sposób protekcjonalny komentowała moje wypowiedzi. Kiedy po kilku minutach takiego zachowaniu zwróciłam lekarce uwagę, że tak nie powinna wyglądać wizyty u ginekologa i zaczęłam wychodzić, powiedziała „ta wizyta nie ma sensu”. Lekarka nie tworzy niezbędnego dla swojej specjalizacji poczucia bezpieczeństwa. Podczas tych kilku minut czułam się poniżona. To była pierwsza wizyta u tej ginekolog. Drogie Pacjentki - jeżeli nie chcecie wychodzić od ginekologa ze łzami w oczach - szczerze odradzam wizytę u pani Waleśkiewicz-Ogórek. Pani Karolino ...

Pani Karolino - polecam przekierować nieco uwagi od tego jak pani wygląda, na to jak się pani zachowuje. Kobiety przychodzące do ginekologa oczekują szacunku, wsparcia, szeroko pojętej delikatności w komunikacji i przede wszystkim poczucia bezpieczeństwa.

Bardzo arogancka, wyniosła dr, od początku wizyty miała podniesiony nakazująco-rozkazowy ton, kiedy zwróciłam jej uwagę, żeby zmieniła sposób rozmowy i swój ton na ludzki krzyknęła , ze jeśli coś mi się nie podoba, to tam są drzwi !! I wyrzucila mnie z gabinetu .. na końcu rzuciła , ze jest dr nauk medycznych - tak jakby ten tytuł dawał jej prawo do niegodnego traktowania pacjenta. stanowczo odradzam wizytę u tej pozbawiowenej elementarnej kultury i empatii osoby.

Zachowanie Pani dr pozostawiało wiele do życzenia. Brak empatii to jedno, ale niestosowne i opryskliwe komentarze, bardzo źle świadczą o kulturze osobistej i traktowaniu pacjenta. Zdecydowanie nie polecam.

Bardzo kompetentna pani doktor. Jest miła a przy tym bardzo konkretna. Niepotrzebnie nie straszy ale bada bardzo dokładnie. Poleciłam już swojej siostrze i także jest zadowolona

Byłam pierwszy raz na wizycie u Pani Karoliny. Miła sympatyczna Pani doktor z dużą wiedzą. Wychodzi się z gabinetu z uśmiechem na twarzy. Bardzo polecam.

Z całego serca polecam dr Waleśkiewicz-Ogórek. Pełen profesjonalizm, miła atmosfera, na wszystkie pytania zawsze uzyskuję satysfakcjonującą odpowiedź. Jedyny lekarz przy którym czuję się swobodnie. :)

Jestem zadowolona z opieki Pani Karoliny. To uprzejma i godna polecenia lekarka. Poświęciła mi dużo czasu i mogę powiedzieć, że ufam pani Karolinie.

Dziękuję Pani doktor za pomoc. Nie dość, że jest to dobry lekarz to bardzo fajny człowiek. Nie spotkałam lepszego ginekologa na swojej drodze

Bardzo dobry specjalista. Pani dr ma dużą wiedzę i jest bardzo empatyczna. Każdej kobiecie polecam.

Lekarka z powołania. Bardzo pozytywne podejście do pacjentki podczas wizyty, dawno nie byłam z racji nieprzyjemnych wizyt u innych nietrafionych ginekologów, ale tutaj zdecydowanie będę badała się regularnie. Pani lekarz bardzo wyrozumiała i miła! Polecam!