lek. dent. Karolina Wereda

Super profesjonalne podejście na każdym możliwym etapie, zarówno przygotowania do zabiegu jak i w trakcie. Pani lekarz przemiła, wszystko wytłumaczy, objaśni i poinstruuje. Sam zabieg wykonany wzorowo i bezboleśnie. Mógłby służyć jako przykład do nauki dla studentów. Oprócz Pani doktor także pozostała ekipa zasługuje na możliwie najwyższą ocenę. Niesamowicie uprzejme i wrażliwe podejście do pacjenta. Jeżeli człowiek jedzie na zabieg zestresowany to po przekroczeniu progu gabinetu natychmiast strach mija. Zabieg wykonywany był na NFZ a z takim podejściem nie spotkałem się nawet w prywatnych klinikach za grube pieniądze. Polecam z czystym sumieniem, jeżeli chirurg stomatolog to tylko Pani Karolina i jej zespół.

Dokładnie tak jak wyżej . Bardzo się boje dentysty a już woogule rwania 8 ale było bardzo szybko, miło ,bez boleśnie pełen profesjonalizm polecam i pozdrawiam Panią Karolinę 😄

Zawsze się bałam wyrywania zębôw ,panicznie się bałam .No ale poszłam do pani doktor i jestem mile zaskoczona . Dokładnie tlumaczyla co za chwilę będzie robić ,czego można się spodziewać . Cierpliwie czekała aż znieczulenie zacznie działać a gdy już nadszedł ten moment wyrywania zrobiła to bardzo szybko,sprawnie i dokładnie . Dzięki tej pani uwierzyłam ze sa normalni dentyści . A strach który był przed dentystami zniknął .odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu