lek. dent. Karolina Żmuda

Do pani dr trafiłam z synem w wieku przedszkolnym, jak mi się wydawało "trudnym przypadkiem", u Pani doktor nie było żadnego problemu z zaleczeniem zębów a plomby robione w zębach mlecznych trzymają się do dziś (jest w 5 klasie) i nic się nie działo po drodze. Do tego każda wizyta była wyczekiwana a syn zasiadając w fotelu mówił, że dziś to nawet dwa ząbki Pani doktor da zrobić. Najwyższa ocena za podejście do dzieci i dorosłych (również byłam pacjentką Pani doktor w dodatku będąc w ciąży) i za fachowość. Nie znam lepszego stomatologa. Polecam!!!

Jestem bardzo zadowolony z opieki stomatologicznej u pani doktor,zarówno ja jak i cała moja rodzina.wszystko tak jak ma być i ceny też normalne a nie za miliony...

Polecam ,wszystko jest na 5.Bardzo punktualnie ,bez dlugich kolejek i czekania.kompetencja i zaangazowanie do potrzeb pacjenta.dzieci

Złamałam zęba silny ból zostałam przyjęta dodatkowo za co dziękuje ból ustąpił i mogłam funkcjonować w pracy Zostałam zapisana na kolejne wizyty leczenia z informacją co będzię robione i mam pięknego zęba znieczulenie super nic nie boli GORĄCO POLECAM Miła atmosfera zapisałam też dziecko

NIE POLECAM moze i pani jest mila sympatyczna ale zęby "zrobione" psują sie bolą pod plombami a co najgorsza odlamuja sie od plomby (kawałki zębów). Kanałówka zrobiona w zębie 8 bez żadnego uzgodnienia wizyt łącznie było 7 każda płatna znieczulenie również po zrobieniu zęba powinno być zrobione prześwietlenie czy ząb jest zrobiony dobrze czegoś takiego również nie było. Czekałam na fotelu czasem po 20 pare minut śmiechy chichy rozmowa z asystentka o sprawach prywatnych... Nie mówiła mi pani dentystka co wlasnie robi albo czy zgadz sie na dany zabieg np. Kanałówki w zębie 8 naprawdę wolałabym to usunac niż tyle pieniędzy wydawać
.. Naprawdę NIE POLECAM

Nikt tak dobrze nie leczy zębów w całym województwie śląskim! Polecam wszystkim. Ząbki są jak perełki.

Nikt tak dobrze nie leczy zębów w całym województwie śląskim!
Polecam wszystkim.
Ząbki są jak perełki.

Ja również jestem zadowolona z pani doktor Karoliny. Moja córka bardzo bała się dentysty.Pani doktor ma podejście do dzieci i jest bardzo miła. Naprawdę lekarz godny polecenia.

Złamałam zęba zostałam przyjęta tego samego dnia wieczorem ,za co dziękuje i wyszłam z pięknym ząbkiem jestem mile zaskoczona podejściem

Bardzo kiepska Pani stomatolog. Leczylem u niej wiele zebow zostawiajac ogromne pieniadze, po roku od leczenia pojawil sie bol kilku zebow. Udajac sie do innego stomatologa dowiedzialem sie ze moje zeby nadaja sie do ponownego leczenia, bowiem tamte byly zle wykonane;/ tak wiec mam kieszen lzejsza o ok.2tys zl a zeby itak do leczenia;/ nie polecam!!!

Jestem zadowolona. Tanio. Znieczulenie za darmo. Wytlumaczenie stanu zdrowia. Chwilke sie czeka na wizyte. Wszystko tak jak trzeba za male pieniadze. Polecam kazdemu.