lek. dent. Karolina Żmuda

3,6
3,6

Nikt tak dobrze nie leczy zębów w całym województwie śląskim! Polecam wszystkim. Ząbki są jak perełki.

Nikt tak dobrze nie leczy zębów w całym województwie śląskim!
Polecam wszystkim.
Ząbki są jak perełki.

Umówiona zostałam na 11-tą z dr Żmudą. Czekam 15 min, aż Pani dr stomatolog zaprosi mnie do gabinetu. W między czasie okazuje się, że część mojej karty ginie.Pani dr wychodzi, mówiąc, że wróci za chwile. Czekam więc, przysłuchując się co dzieje się w pozostałych gabinetach i na korytarzu. Śmiechy, rozmowy na prywatne tematy, zaproszenia na kawę i ciasto. Po 15 min. wychodzę przed gabinet zobaczy co się dzieje, napotykają Panią dr wychodzącą z szatni. Mowi: jeszcze minutka, już do Pani idę. Wracam więc na fotel...prawie zasypiam...wychodzę ponownie, bo juz mija 50min . Zwracam sie do pielęgniarki z pytaniem gdzie jest P. Żmuda. Okazuje się, że siedzi w gabinecie innej Pani doktor i sobie rozmawiają. Wychodzę do recepcji prosząc o wyjaśnienia. Pani recepcjonistka, ponownie zakłóca spokój szanownych rozgadanych Pań - w odpowiedzi dostaje, że mam poczekać jeszcze trochę. Zostawiam mój nr telefonu z prośbą, by kierownictwo sie ze mną skontaktowało i wychodzę.

Złamałam zęba zostałam przyjęta tego samego dnia wieczorem ,za co dziękuje i wyszłam z pięknym ząbkiem jestem mile zaskoczona podejściem

Ja również jestem zadowolona z pani doktor Karoliny. Moja córka bardzo bała się dentysty.Pani doktor ma podejście do dzieci i jest bardzo miła. Naprawdę lekarz godny polecenia.

Jestem zadowolona. Tanio. Znieczulenie za darmo. Wytlumaczenie stanu zdrowia. Chwilke sie czeka na wizyte. Wszystko tak jak trzeba za male pieniadze. Polecam kazdemu.

JEST TO WYSMIENITY LEKARZ SUPER PODEJSCIE DO PACJENTA BARDZO MILO WYTLUMACZY WSZYSTKO SUPER NAPRAWDE JAKO JEDYNY DENTYSTA KTOREGO POLUBILEM I AZ CHCE SIE CHODZIC

Moje dziecko bało się dentysty ale u Pani Doktor nie ma problemu chodzi tylko do Niej Polecam gorąco

Bardzo kiepska Pani stomatolog. Leczylem u niej wiele zebow zostawiajac ogromne pieniadze, po roku od leczenia pojawil sie bol kilku zebow. Udajac sie do innego stomatologa dowiedzialem sie ze moje zeby nadaja sie do ponownego leczenia, bowiem tamte byly zle wykonane;/ tak wiec mam kieszen lzejsza o ok.2tys zl a zeby itak do leczenia;/ nie polecam!!!

Polecam Ta Dentystke Mila Zna sie na rzeczy ogolnie jestem zadowolona

Polecam Ta Dentystke Mila Zna sie na rzeczy ogolnie jestem zadowolona

Bardzo sympatyczna i doświadczona pani doktor.Leczyłam zęba kanałowo i było bezbolesne.Polecam kazdemu

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Będzin"?

Wahab Adeeb

Chirurg stomatolog
NZOZ "Happy Dent" Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
www.happydent1.pl ul. Krakowska 47
Radomsko
Zakład Opieki Zdrowotnej "ELMADENT" s. c.
Szpitalna 14
41-300 Dąbrowa Górnicza