lekarz Katarzyna Adamczewska

Pediatra

Bardzo miła i uprzejma Pani doktor, jeszcze nigdy nie odmówiła przyjęcia dziecka gdy już miała komplet. Nie pidaje antybiotyków bez konieczności, gdy moje półroczne dziecko zachorowało, Pani doktor dała telefon do siebie by dzwonić w razie pogorszenia stanu, ponieważ następnego dnia nie przyjmowała w przychodni. Moje dzieci nie stresują się w jej obecności, cieszę się, że ma ona je pod swoją opieką.

Prawdziwy lekarz z powołania😊 moje dzieciaczki uwielbiają doktor Kasię 😊 nigdy nie odmówiła Nam wizyty nawet jeśli miała już komplet zapisanych pacjentów danego dnia. Zawsze miła uśmiechnięta wyjaśnia wszystkie wątpliwości i skrupulatnie odpowiada na każde pytanie. Jej ogromną zaletą jest to że nie jest zwolennikiem podawania antybiotyków bez wyraźnej konieczności.Dla Nas najlepszy pediatra pod słońcem 😊 wdzięczna mama Bartusia i Mai 😊

Bardzo miła, wrażliwa i empatyczna. Nie patrzy nerwowo na zegarek, poświęca maksymalną ilość czasu dla małych pacjentów. Odpowiada na każde pytania rodzica, a dzieci ją kochają to chyba najlepsza rekomendacja :)