Gorąco polecam Panią stomatolog, jest kompetentna, delikatna, bez pośpiechu przyjmuje pacjenta, bardzo rzetelnie podchodzi do pacjenta. Szczerze polecam!

Szczerze polecam!

Odwiedziłam Panią dr z moją 5 letnią córeczką.Miała zakładaną plombę a przy borowaniu nawet nie zapłakała.Pani dr rozmawiała z córeczką i tłumaczyła co będzie robić. Przy drugiej wizycie po dłuższym czasie,córka znowu miała ubytek. Tym razem obie byłyśmy spokojne. Wszystkim polecam kompetencje tej Pani.A Pani serdecznie dziękuję!

Lekarz z powołania. Zawsze uśmiechnięta, życzliwa. Zawsze potwierdza termin wizyty smsem. Duży plus, bo wiem że nigdy nie zapomnę o wizycie. Gabinet duży, przestronny i sterylnie czysty.

Lekarz z powołania. Zawsze uśmiechnięta, życzliwa.
Gabinet duży, przestronny i sterylnie czysty.

Jest miła itd,ale chciałam się zapisać na pierszwą wizytę a Pani dr powiedziała,że ma zasadę nie przyjmowania nowych pacjentów,to tych wcześniejszych pacjentów to niby jak przyjmowała..."zasada"pff.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Płońsk"?

MIKODENT Aneta Lewandowska-Mielcarek
Kopernika 5K/1