Katarzyna Andrzejewska

Najlepsza,wspaniały stomatolog. Od prawie trzech dekad z chęcią chodzę na wizyty z całą rodzinką. Anioł!

Najlepsza,wspaniały stomatolog.
Od prawie trzech dekad z chęcią chodzę na wizyty z całą rodzinką.
Anioł!

bardzo dobra praktyka stomatologiczna ,szczerze polecam. leczymy sie u doktor od lat cala rodzina zero narzekan, edyta

Bardzo Dobra i niesamowicie uprzejma pani doktor, do problemu podchodzi bardzo fachowo. Spedzilem u pani doktor dobrych kilka godzin nim doprowadzila moj usmiech do stanu ogladalnosci z lat mlodzienczych. Lekarz godny polecenia. 100% profesjonalizmu. Piotr

Lekarz godny polecenia. 100% profesjonalizmu.
Piotr

Byłem umówiony na wizytę z 2-tygodniowym wyprzedzeniem. Stawiłem się punktualnie. Po 15 minutach oczekiwania usłyszałem, że muszę poczekać jeszcze "sekundkę", czyli 10-15 minut, a następnie kolejne 15. Pani stomatolog zaproponowała też kolejny termin wizyty, jednak dla mnie to niepoważne traktowanie pacjenta.

szczerze polecam!!! Pani dr ma pozytywny stosunek do pacjenta, poświęca mu maksymalnie dużo czasu. nigdy nie było komplikacji po leczeniu , bardzo dokładnie wykonane leczenie kanałowe.

szczerze polecam!!! Pani dr ma pozytywny stosunek do pacjenta,

dobry dentysta, podchodzi fachowo do leczenia

dobry dentysta, podchodzi fachowo do leczenia