mgr Katarzyna Badeńska

Psycholog, Psychoterapeuta

Przed rozpoczęciem terapii przeczytałam opinie o pani Kasi i z duszą na ramieniu ruszyłam na spotkanie. I od pierwszej wizyty poczułam się zaoopiekowana objęta troską zaufaniem i szacunkiem. Pani Kasia nauczyła Mnie jak wyjść z roli ofiary dodała skrzydeł i pokazała jak budować poczucie własnej wartości. Dała narzędzia zrozumienie i nauczyła jak stawiać zdrowe granice. Towarzyszyła Mi w procesie świadomie i w pełni uwagi i mimo iż nieraz byłam na Nią zła😂😂to właśnie temu zawdzięczam moje sukcesy zdrowienie i wychodzenie z trudnej choroby. Pokazała Mi że choroby można się nauczyc zaakceptować i zdrowieć w Swoim tempie. Dla pragnących zmian czasem bardzo bardzo trudnych szczerze i z całego serca polecam osobę pani Kasi. Nikt nie powiedział że będzie łatwo i nie było ale najpierw było gorzej i trudniej lecz przy asyście wspaniałego Człowieka pani Katarzyny Badeńskiej trudy stają się znośniejsze. Z wdzięcznością dziękuję i bardzo bardzo gorąco polecam. Dorota Zabłocka.

Zdecydowanie nie polecam,osoba niekompetentna,gdy trafiłem do tej pani byłem w ciężkim stanie zamiast kompletnej pomocy spotkałem się z brakiem zrozumienia i cierpliwości wizyty były traumatyczne źle oszacowano mój stan zdrowia przerwałem leczenie bo byłem w gorszym stanie niż przed podjęciem terapii

Nie liczcie na pomoc u Pani Badeńskiej. Na państwowych wizytach na Narodowy Fundusz Zdrowia zajmuję się pacjentem wyłącznie do czasu aż natrzaska łatwych pieniędzy z NFZ na wstępnych testach psychologicznych, gdzie wypełnia je kilka osób jednocześnie bez obecności terapeuty, a pieniądze z NFZ spływają jak za czas każdej z osób twarzą w twarz z terapeutą. Celowo podchodzi skrajnie ocennie i pejoratywnie do pacjenta by go zniechęcić. Po tym intratnym finansowo etapie odsyła gdzie indziej, jest z tym o tyle problem, że "gdzie indziej" chce kartotekę, a rejestracja bezprawnie odmawia wydania kserokopii kartoteki do czasu aż Pani Badeńska "się zgodzi" ją "zatwierdzi", czytaj sfałszuje kartotekę do stanu nadającego się na export poza poradnie, co trwa w jej tempie..

Nie polecam naprawdę warto poszukać kogoś innego leczyłem się u tej pani 2 miesiące i nic granie na zwłokę

Miła? przez zęby, bo dostaje za to piniądze. I na pewno nie jest ludzka. Nigdy więcej tam nie wróce i nie polecam.

Dziękuję Pani Kasi , że jestem. To wyraz najwyższej kompetencji tej osoby.

Dziękuję Pani Kasi , że jestem. To wyraz najwyższej kompetencji tej osoby.

dziękuję mojej znajomej, że poleciła mi terapię u pani Katarzyny. myślałem że jestem beznadziejnym przypadkiem, ale dzięki pani mgr w moim życiu zaczyna się układać. gorąco polecam

poniższe opinie to chyba sama zainteresowana sobie wystawiła, to jakiś żart.

poniższe opinie to chyba sama zainteresowana sobie wystawiła, to jakiś żart.

Te komentarze to jakaś kpina.... Państwo chyba piszą o innym czlowieku.

Te komentarze to jakaś kpina.... Państwo chyba piszą o innym czlowieku.

Pani Badeńska wysłuchała mnie cierpliwie, chociaż wiem, że to niełatwe. Zrozumiała moje problemy i pokazała mi, jaką drogą mam się z nimi uporać. Teraz wszystko wydaje się prostsze i chce mi się żyć :) Wychodzę na prostą - ale wiem, że jeśli kiedykolwiek będę potrzebowała wsparcia psychologa, to wrócę do niej, nie chcę do nikogo innego, na innych się zawiodłam. Polecam całym sercem, a Pani życzę wszystkiego dobrego!