dr n. med. Katarzyna Banaszek

Wspaniały fachowiec ,bardzo skrupulatna , precyzyjna, dokładna, staranna .Swoją wiedzę i doświadczenie wspaniale wykorzystuję w pracy przy tych beznadziejnych przypadkach. Wielokrotnie dała tego wyraz w moim leczeniu,którego się podjęła choć inni lekarze rozkładali ręce twierdząc, że już nic nie da się zrobić. Dzięki TEJ WSPANIAŁEJ Pani Doktor mogę cieszyć się szerokim uśmiechem. Po prostu mówiąc kolokwialnie- górna półka. Polecam wszystkim niezdecydowanym jeszcze, nie będziecie żałować i na pewno z wielką wdzięcznością podpiszecie się pod moimi przedstawionymi faktami. Pani Doktor Katarzynie Banaszek życzę dużo zdrowia i dalszych sukcesów w pracy zawodowej ...

Dzięki TEJ WSPANIAŁEJ Pani Doktor mogę cieszyć się szerokim uśmiechem.
Po prostu mówiąc kolokwialnie- górna półka.
Pani Doktor Katarzynie Banaszek życzę dużo zdrowia i dalszych sukcesów w pracy zawodowej i życiu prywatnym.
Wieloletnia zadowolona na maxa pacjentka.

Pani dr Banaszek to z pewnością lekarz z powołania, których niestety brakuje. Miałam przed sobą leczenie 3 zębów kanałowo do zabiegu chirurgicznego. Kilku lekarzy u których byłam wcześniej nie podjęło się leczenia, ze względu na możliwość komplikacji (tak usłyszałam). Będąc całkowicie pod ścianą w ostatnim momencie trafiłam do Pani dr Banaszek. Tutaj od samego początku miałam poczucie, że pani doktor zna się na rzeczy i nie pomyliłam się, zęby zostały przeleczone bardzo dokładnie. Pani doktor uratowała moje zęby przed ich usunięciem. Polecam z całego serca!

jesli dostaniecie pismo ze nie bedziecie jej sadzic za nieudane leczenie to uciekajcie ja nie moge u innego specjalisty poprawic tego co zrobiła przez dwa miesiace a to chyba nie koniec

Bardzo kompetentna, wzbudzająca zaufanie pani doktor, specjalizująca się w endodoncji.Przed rozpoczęciem leczenia informuje pacjenta o kosztach zabiegu oraz możliwych powikłaniach. W czasie wizyty informuje, jakie aktualnie wykonuje czynności. Leczenie może być długotrwałe, wizyty też nie należą do krótkich (ok. 1 - 1,5 godz.),ale profesjonalizm i miły sposób bycia dr Banaszek są w stanie to zrekompensować.