lek. dent. Katarzyna Bartkowiak

Jestem zdruzgotany! Jakiś czas temu byłem zaplombować ząb, po paru dniach zaczął strasznie boleć, ale stwierdziłem, że wytrzymam. Na pogotowiu dowiedziałem się, że nie był odpowiednio wyczyszczony i zatruty i teraz nie mogą mi tego zrobić, bo musi odpuścić zakażenie, ale mam się liczyć z tym, że stracę tego zęba. NIE POLECAM TEJ LEKARKI!

Czytając opinie byłam pewna, że trafię w dobre ręce. Niestety.. Wiercenie zaraz po podaniu znieczulenia (czas, czas! nieważne, że boli!), głupie komentarze na mój temat (pech chciał, że przyjechałam na wizytę wcześniej i siedziałam już w poczekalni), karta założona dopiero przy kolejnym plombowaniu i gabinet rodem z prl. Czarę goryczy przelał fakt, że plombując jeden z zębów p. Doktor wiertło oparła na drugim na koniec mówiąc bym przyszła na kolejną wizytę, bo mam zapadnięty ząb i to brzydko wygląda. Dopiero w domu zobaczyłam o co chodzi - że mam dziury po wiertle od opierania go na tym zębie. Oczywiście kolejna wizyta miałabyć płatna. Skandal.
Dentystka dbająca o wygląd zęba, nie zdrowie pacjenta.
Przy innym plombowaniu, mimo że całe życie układ szczęki miałam ok, p. Dentystka spiłowała mi mój dobry ząb by nie przeszkadzała mi plomba przy zamykaniu szczęki.
Nigdy więcej nie skorzystam z usług tego Lekarza i osobom dbającym o długotrwały efekt i zdrowie innych zębów również odradzam.

Od 10 lat jestem pacjentem p. doktor Katarzyny Bartkowiak. Skończyły się moje problemy z zębami i dziąsłami :) Serdecznie polecam wszystkim, nawet tym, którzy wolą omijać gabinety dentystyczne!!! :)

Pani doktor dba o moje zeby juz 18 lat i jestem zadowolony z dotychczasowej wspolpracy.

Chodzę do Pani doktor od lat tak jak cała moja rodzina, bardzo dobre podejście do dzieci. Mogę szczerze polecić

Leczę się u pani doktor od około dwóch lat. Zawsze ciepła i miła. Bardzo wyrozumiała i subtelna (bo przecież strach przed stomatologiem....). Dobrze wyposażony gabinet i nowoczesne metody leczenia powodują, że cieszę się dobrym zdrowiem.