mgr Katarzyna Bednarska

Psycholog, Psychoterapeuta

Pani Katarzyna- bardzo sympatyczna osoba, która świetnie mi przedstawiła moją całą sytuacje zdrowotną i mój problem. Otóż jestem z zawodu sportowcem i miałem kompleksowy problem z psychiką. Odbyłem u tej pani kilka sesji w których robiła różne testy. Były one jej potrzebne do ustalenia mojego stanu i znalezienia metody leczenia(wszystko dokładnie zostało mi przedstawione)...dlatego nie rozumiem powyższych negatywnych opinii na temat tej Psychoterapeutki. Sądzę, że te dwa negatywne wpisy są w ogóle nie przemyślane i sądzę że ta osoba pisząc takie rzeczy nie skupiała się na jak najlepszej pracy z ta Panią tylko na tym aby popsuć jej wizerunek.(do Anonim z negatywną opinią) Człowieku! wpisując tyle negatywnych słów w tej opinii na rzut oka każdej osoby nie jest ona autentyczna i nie udało Ci się zbytnio oczernić tą Psychoterapeutkę natomiast w moim przekonaniu ta Pani robiła wszystko żeby Ci pomóc ale widocznie w Twoim przypadku jest już to mało prawdopodobne więc dlatego dałeś jej NEGATYWA. (proszę się nie sugerować tymi negatywnymi opiniami) NAPRAWDĘ JEST TO SPECJALISTKA GODNA POLECENIA, MI BARDZO POMOGŁA I SERDECZNIE JESTEM JEJ WDZIĘCZNY:)

Jestem bardzo zadowolona z kontaktu z panią Kasią. Pomaga mi lepiej rozumieć siebie, wyrażać myśli uczucia a przede wszystkim radzić sobie w kontaktach z innymi bo jestem (a w zasadzie mogę powiedzieć) byłam bardzo nieśmiała...

Nie zamierzam sie tutaj dzielic problemami z jakimi trafilem do Pani psycholog,niemniej profesjonalizm z jakim zostalem potraktowany juz podczas pierwszej wizyty jest godny polecenia. Bez patrzenia na zegarek, bez wyuczonych regulek, do tego empatyczne i ludzkie podejscie. Po 2 miesiacach pracy, efekty sa widoczne i mierzalne. Polecam kazdemu.

Konkretna, rzeczowa, jasno przedstawiła zasady naszej współpracy. Takiego podejścia dawno nie spotkałem u specjalisty. Potrafi słuchać, trafnie wybierać tematy do przepracowania. Pani Bednarska bardzo mi pomogla. Po kilku wizytach miałem wrażenie, że trzymam życie znowu w swoich rękach. Polecam!!!

Panią Kasię poleciła mi znajoma, która z nią pracuje. W swoim środowisku ma opinię specjalistki: dyskretnej, ciepłej, z bardzo dużą wiedzą. Podpisuję się pod tą opinią całym sercem. Pomogła mi w trudnym momencie życia, dzięki niej wyszłam z depresji i poukładałam sobie życie. Polecam Ją gorąco.

BARDZO POLECAM! Dzięki Pani Kasi poukładałem i pozmieniałem, to na co mam wpływ,a nauczyłem się żyć z tym, na co nie mam wpływu.

Bardzo kompetentna, profesjonalistka z prawdziwego zdarzenia, świetna specjalistka. Czyżby? Poddałem się psychoterapii indywidualnej u Pani Bednarskiej, bo wiele osób mi ją poleciło. Zmarnowała kilka pierwszych sesji na różnego rodzaju testy, których wyników w ogóle ze mną nie omawiała. Od samego początku terapii mówiłem jej o swoich problemach z niekontrolowanymi uśmiechami do swoich myśli, nad którymi nie panuję, pomimo tego podczas jednej z sesji odebrała taki uśmiech jako złośliwość. Dodam, że po kilku miesiącach terapii zaczęła obrzucać mnie epitetami w obecności innych psychologów (sądziła, że tego nie słyszę), dlatego też jestem skłonny uwierzyć autorowi poprzedniej negatywnej opinii na jej temat. Od psychoterapeutki, zwłaszcza tak bardzo chwalonej przez wiele osób za profesjonalizm miałem pełne prawo oczekiwać nieco innego podejścia. Nie polecam.

Pani Bednarska jest znakomitym specjalistą, pomogła mi i mojej córce chorującej na depresję w ogromnym stopniu. Jest bardzo kompetentna i rzeczowa,a przy tym niesamowicie życzliwa i nastawiona na drugą osobę. Po kilku latach życia z chorobą wreszcie trafiłyśmy na właściwą osobę. Polecam panią Katarzynę z całego serca i jestem jej bardzo wdzięczna.

Właśnie zakończyłam roczną terapię u Pani Katarzyny Bednarskiej. Jestem bardzo zadowolona. Czuję się mocniejsza, spokojniejsza i wiem czego chcę. Panią Katarzynę poleciła mi koleżanka. Polecam Ją gorąco, ma wiedzę, umiejętności i dużo ciepła.

Połączenie ciepła, mądrości i zrozumienia. Naprawdę polecam !!!

Połączenie ciepła, mądrości i zrozumienia. Naprawdę polecam !!!