lekarz Katarzyna Bielak-Szcześniak

Pediatra

Super pani dr. Jeżeli ktoś pisze ze nie uprzejma i takie tam to ma chyba muchy w nosie i jest nie wiadomo kim.Konkretna diagnoza,szybka a przy tym kompleksowo zbadane dzieciątko, oby więcej takich lekarzy,a będzie lepiej.Polecam

Wizyta w centrum prywatnym powinna gwarantować uprzejme i kompetentne podejście do pacjenta. W przypadku tej Pani nie może być mowy o takiej prawidłowości. Przygotowanie kozetki przez tego "lekarza" polegało na rzuceniu zmiętego papierowego ręcznika. Samo badanie dalekie było nie tylko od standardu Medicover, ale i od każdej wizyty jaką do tej pory odbyliśmy (a były to cztery wizyty położnej środowiskowej, trzy wizyty u pediatry w przychodni "rejonowej" oraz jedna na pogotowiu ratunkowym). Dziecko zostało potraktowane jak worek ziemniaków, przerzucany bez najmniejszej dbałości o komfort tego małego pacjenta - w związku z czym dziecko pierwszy raz wpadło w taką histerię, że nie dało się jej uspokoić. Opinia o kompetencji wynika ze stwierdzenia lekarki, iż dziecko do dzisiaj (5 tygodniowe) jest mocno zażółcone - po przeczytaniu opinii położnej z książeczki zdrowia dziecka zweryfikowała swoją opinię mówiąc, iż wygląd taki to "pewnie wina oświetlenia".

Bardzo trafne diagnozy, patrzy kompleksowo i zdroworozsądkowo, wszystko dokładnie tłumaczy, uważnie słucha, cieszy się jak jest poprawa u dzieciaczka i jest bardzo miła. Zawsze wychodzę od niej mniej zmartwiona i z poczuciem, że moje dziecko zostało rzetelnie zdiagnozowane. Leczy mi córkę od kilku lat i ma 100% trafień jeśli chodzi o diagnozy. Ostrożna z antybiotykami. Mam do niej pełne zaufanie.

Profesjonalny lekarz z powołania. Świetna, dobra i mądra kobieta. Oby więcej takich ludzi. Bardzo polecam!!!

Pani doktor naprawdę godna polecenia. Wspaniale podejście do dzieci, wzbudza zaufanie, konkretna chętnie udziela wyczepującej odpowiedzi na zadane pytania.

Z moim dzieckiem byłam u kilku lekarzy zanim trafiłam do dr Szcześniak.Jestem zachwycona jej podejściem do dzieci i trafnością diagnoz, bardzo pomogła przy zapaleniu oskrzeli, ale także przy ząbkowaniu i problemach skórnych. Dermatolog, u której byłam z dzieckiem powiedział: "nigdy nie widziałam tak dobrze przepisanych maści przez pediatrę". Z prywatnymi wizytami nie ma najmniejszego problemu, mimo że mieszkam poza Bielskiem. Z drugim dzieckiem uniknęliśmy pobytu w szpitalu, gdy mały miał zapalenie oskrzeli. Lepszego lekarza w Bielsku i w okolicy nie znajdziecie. Polecam

Cudowna Pani doktor. zawsze trafnie postawi diagnoze u moich dzieci. jest bardzo mila i uprzejma. zawsze odbiera telefon lub oddzwania. dobrze ze jest:-)

Kompetenta, miła, zawsze pomocna. ZAWSZE odbiera telefon, konsultuje chorobę nawet jeśli ma urlop, na wizycie poświęca tyle czasu ile trzeba. Nasze dzieci ją uwielbiają! Leczy homeopatycznie, jest ostrożna z antybiotykami.

Lekarz rewelacyjny, wspaniały człowiek! Przerobiliśmy naprawdę wielu 'pediatrów' zapisujących antybiotyki nie podając konkretnej diagnozy...po wszystkich przejściach mamy zaufanie tylko do pani Kasi..zawsze stawiała trafne diagnozy i szybko wyprowadzała synka z choroby.POLECAM W 100%

Wspaniała lekarka, godna polecenia, ma bardzo wiele spraw na głowie, ale zawsze znajdzie chwilę aby skonsultować chorobę dziecka. Mamy do niej 100% zaufanie!!!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Bielsko-Biała"?

POLI-MED

Bielsko-Biała
Falmed
Krótka 1
Czechowice-Dziedzice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Alergia"
ulica Cyniarska 24