lekarz Katarzyna Błachut-Cholewa

Psychiatra dziecięcy

2,7
3,3
2,7

Jeśli mowa o uprzejmości dałabym -10, gdyby tylko była taka opcja. Najgorszy lekarz psychiatra jakiego spotkałam... Totalny brak profesjonalizmu, na wizytę pani doktor przyjechała spóźniona, na dzień dobry kolokwialnie mówiąc potraktowała mnie z buta..a potem już było tylko gorzej... Potem czułam się jakby to miała być moja wina że syn ma autyzm, badanie samego dziecka polegało na dwukrotnym zawołanie synka, oczywiście bez reakcji, stwierdzenie-panstwa syn jest w grupie ryzyka... Tyle przykrych słow, nie polecam ludziom o słabej psychice. To nic łatwego przyswoić myśl o zaburzeniach dziecka, a lekarz PSYCHIATRA, który zamiast wesprzeć obarcza winą to głębokie zaskoczenie. Opuszczając gabinet na długo nie mogłam dotknąć buzi że zdziwienia.... Baaardzo, bardzo nie polecam.
Za tę "przyjemność" 200 zł

Najlepsza lekarz w Koszalinie jako jedyna zobaczyła problem dziecka które inni lekarze diagnozowali3 lata. Dziecko autystyczne. Dzięki Pani Dr Moja córka znacznie lepiej się rozwija i funkcjonuje w życiu codziennym. Dziękuję bardzo.

Kiedyś korzystałam z usług tej Pani i przyjmowała na ilość, a nie na jakość. A trudno zrobić rozpoznanie w 10 minut, a ta Pani to potrafiła.