lekarz Katarzyna Blukacz

Neurolog

Do pani dr dostałam skierowanie, ponieważ drętwieją mi uda obu nóg podczas snu, kiedy leżę na jednym czy drugim boku. Cierpię na dyskopatię, ponadto wiem, że mój kręgosłup, zwłaszcza w odcinku lędźwiowym, jest po prostu "zużyty". Podczas pierwszej wizyty dostałam skierowanie na TK odcinka lędźwiowego kręgosłupa, a także receptę na leki, które wykupiłam i zaczęłam zazywać zgodnie z zaleceniem. Po kilku dniach zażywania leków, zaczęły się niepokojące objawy - zawroty głowy, omamy wzrokowe, zatwardzenie itd, itp. Dopiero wówczas przeczytałam ulotkę i okazało się, że jednym z leków, które zażywam jest ...

Dopiero wówczas przeczytałam ulotkę i okazało się, że jednym z leków, które zażywam jest lek psychotropowy(nazwy leku nie pamiętam), wg mnie zupełnie nieuzasadniony do zażywania przy tego typu, jak moje, dolegliwościach. Przerwałam branie leku. Podczas następnej wizyty, już z wynikami badań TK, w których pani dr nie znalazła nic niepokojącego, zapytałam panią dr w jakim celu przepisała mi lek psychotropowy? W odpowiedzi usłyszałam pytanie: A jak pani nastrój? Odparłam, że jeśli chodzi o psychiczny, to jest jak najbardziej ok. Pani dr bez komentarza przepisała kolejną receptę, dała zalecenia i po wizycie. Tym razem jednak, nim wykupiłam leki, sprawdziłam w internecie co to za lek Citabax. Co się okazało? Citabax - Wskazania: Leczenie depresji i profilaktyka nawrotów zaburzeń depresyjnych!!! Oczywiście leku nie wykupiłam, bo raz, że nie cierpię na depresję, tylko na dyskopatię i chociaż oba schorzenia zaczynają się na tę samą literę, to prócz tego nie mają ze sobą nic wspólnego! Kiedy opowiedziałam o tym mojemu lekarzowi rodzinnemu, popłakał się ze śmiechu, a ja nie wiem co mam o tym myśleć!
Może pani dr pomyliła specjalizacje? Ja w każdym razie po raz kolejny się do niej nie wybiorę!

Kobieta dusza,bardzo uprzejma dla pacjenta. Rozumie ludzi chorych i współczuje im, opanowana i spokojna, każdego wysłucha i dla każdego ma czas.Wspaniały specjalista.

Bardzo miła Pani, uczciwa uczynna, i tak sobie myśle bidulka panną jeszcze jest

Bardzo miła Pani, uczciwa uczynna, i tak sobie myśle bidulka panną jeszcze jest